REKLAMA
REKLAMA

Fabio wypożyczony do QPR

dodał: Maciej Petryszyn  |  źródło: goal.com  |  02.07.2012 20:56
Brazylijski lewy obrońca Fabio sezon 2012/13 spędzi na wypożyczeniu. Zawodnik Manchesteru United przez najbliższy rok będzie zdobywał doświadczenie w barwach Queen Park Rangers.

- Jestem zadowolony z możliwości pobytu tutaj. Wypożyczenie to jest ważne z punktu widzenia mojej kariery  - wyznał 21-latek na łamach oficjalnej strony internetowej QPR. - Chcę rozegrać tak wiele spotkań, jak to tylko możliwe. Pragnę prezentować się jak najlepiej i wygrywać spotkania. To dobry ruch. Sir Alex Ferguson stwierdził, że będę zadowolony z czasu spędzonego tutaj. Wiem, że QPR to klub o wspaniałej historii. Czytałem o niej i dlatego tu jestem. Chcę pomóc QPR w poprawie swojej pozycji w Premier League. Mam nadzieję, że kibice będą zadowoleni oglądając moją grę, bo chcę pokazać się z jak najlepszej strony.

- To dla nas wielka szansa, by pozyskać dobrego, młodego gracza, który posiada przyzwoite doświadczenie z gry dla tak czołowego klubu, jak Manchester United - przyznał z kolei menadżer Queen Park, Mark Hughes. - Rozegrał sporo spotkań w barwach United, a to dowodzi jego możliwości. Ma wszelkie atrybuty, by w przyszłym sezonie odnieść tutaj sukces.

Fabio da Silva urodził się w 1990 roku. Jest wychowankiem Fluminense, którego barwy reprezentował do 2008 roku. Wtedy to trafił do Manchester United, gdzie do tej pory rozegrał 21 spotkań ligowych i zdobył jedną bramkę. Ma za sobą także dwa występy w reprezentacji Brazylii.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Robotnik | 02.07.2012 22:20

Oby pomógł nam w przyszłym sezonie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Jak na razie ruchu transferowe QPR bardzo miło mnie zaskakują. Czekam na dalsze.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy