REKLAMA
REKLAMA

Agent Balotellego: Cena? 250 mln euro!

dodał: KMM  |  źródło: Sky Sports  |  02.07.2012 14:54
Mario Balotelli, jednak z wyróżniających się postaci minionego Euro 2012, znacznie podniósł swoją wartość na turnieju. Agent zawodnika uważa, że Włoch warty jest 250 mln euro!

- Na obecnym rynku nie sądzę, żeby istniała odpowiednia wartość za niego, ale gdybym musiał podać cenę, powiedziałbym, że jest wart 250 milionów euro – stwierdził agent Balotellego Mino Raiola. - Podałem to tylko jako liczbę. Trzeba spytać się właściciela Manchesteru City (Sheikh Mansour – red.), jak wiele jest on wart. - dodał.

Raiola bardzo ceni sobie Balotellego. Jednocześnie agent wyjawia, że transfer powrotny do Italii jest mało prawdopodobny - Jestem przekonany na 200 procent, że Mario nie powróci do Włoch, dopóki ja jestem agentem – mówi.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 12 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Adrian2805 | 02.07.2012 15:09

Co ile wart? chyba 250 zł (taki żart) a nie 250 mln  euro. Finał pokazał jakim jest wartościowym graczem reprezentacji Włoch a w klubie tak samo miał przebłyski i długo długo nic

sz4rlej | 02.07.2012 15:11

Balotelli to talent, który raczej nigdy nie osiągnie swojego potencjału. A to przez podejście do swojej pracy... Może mieć przebłyski raz na kilka meczy, ale czy to naprawdę warte takich pieniędzy?

mrHS | 02.07.2012 15:14

1 dobry mecz na 5 przeciętnych, a do tego psychika gimnazjalisty.. doprawdy nie rozumiem tego zachwytu jaki wywołał wśród laików ostatnimi czasy Balotelli.

mrHS | 02.07.2012 15:15

ostatnimi czasy wywołał wśród laików Balotelli *

ICE MAN9 | 02.07.2012 15:23

Adrian2805
Finał pokazał ile jest wart nie żartuj sobie co miał zrobić jak był świetnie pilnowany a do tego nie dostawał w ogóle piłek, robił co mógł to cofał się po piłkę, a i tak moim zdaniem był jednym z lepszych włochów, a do tego walczył, biegał, starał się.

Ten grubas jest znany z takich głupich wypowiedzi, więc niema sensu czytać i słuchać jego wypowiedzi.

Evolver | 02.07.2012 16:10

\"1 dobry mecz na 5 przeciętnych, a do tego psychika gimnazjalisty\" :) To go kupcie do arsenalu, wpasuje sie idealnie :)

Balotelli to, już teraz, dobry gracz, z wielkim potencjałem, ale również z sianem pod kopułą...

jaroengland | 02.07.2012 16:43

Aha. Trochę się ośmieszył pan Raiola.

czes04 | 02.07.2012 18:18

To ile jest wart to tutaj nie ma nic do znaczenia. Mógłby być wart i zero albo City by dopłacało, a i tak mało kto by go zatrudnił. Wd**ach się poprzewracało niektórym mówiąc kolokwialnie i przy takich gażach jakie zgarniają pseudo gwiazdeczki City będzie miało problem ze sprzedażą piłkarzy im niepotrzebnym. Nikt nie da takiej pensji, która jest krótko mówiąc nieadekwatna. To trzyma w City Balotteliego a nie cena rynkowa.
Druga sprawa, że pojęcie ceny rynkowej to czysta abstrakcja i w praktyce nie istnieje. To ile kosztuje piłkarz wie tylko jego coach i tę kwestię może przedstawiać w sposób całkowicie absurdalne, przeczący logice, ale ma do tego jako jedyny prawo.

Pozwolę sobie jeszcze na osobistą ocenę samego bohatera artykułu ... i jeszcze raz podkreślę, że jest to ocena mocno subiektywna.
Balotelli to piłkarz mocno przeciętny. W meczach grupowych niewidoczny, słaby. Ładnie strzelił z Irlandią przy pewnym już zwycięstwie. Z Anglią próbował tylko z dystansu z marnym skutkiem, albo wszystko \"sklejał\" Lescot albo Hart z niedużym trudem, bo w pojedynki jeden na jeden z defensorami później nawet bał się wchodzić, bo już na początku jechali z nim równo.
Z Niemcami najpierw dostał \"ciasteczko na talerzu\" od Antonio, a później oddał przecudowny strzał zdobywając 2 bramkę. przez resztę meczu chodził, no może człapał.
Finał .... \"ICE MAN9\" napisał, że był dobrze kryty, ale chyba nie był to jakiś ewenement na skalę światową. Obrońcy są po to, żeby właśnie kryć i chyba nikt się nie spodziewał, że będą mu jeszcze ułatwiać dochodzenie do sytuacji ( to nie Badstuber). Największych piłkarzy także obrońcy kryli w wielkich imprezach ( i nie boję się powiedzieć, że nawet lepsi obrońcy niż Pique i Ramos)  a mimo wszystko bramki zdobywali i prowadzili zespoły do zwycięstwa.
Może walczył, ale z marnym skutkiem.
Nie jestem fanem jego talentu.

żebro | 02.07.2012 18:47

Mario najbardziej wyróżnił się obrazkami w internecie...

Arsen4ever | 02.07.2012 20:46

@evolver
oj chłopino - juz poprzednie sezony musiały ciężko się odbić na psychice fanów KFC ale ostatni sezon i cudowna pogoń Arsenalu chyba całkowicie poprzestawiały Ci pod czaszką...

Kiedy wy coś wygracie oprócz pucharu ligi? I to ze znacznie więcej zarabiającymi zawodnikami i szerszą kadrą . wg ciebie powinniśmy płacic graczom po 140 tys tygodniowo i grać tak jak wy?!

bitch please....

Evolver | 02.07.2012 21:22

Arsena4ever, nie chcę się kłócić kto wygrał więcej itp, ale ten komentarz podsumowuje wszystko....

\"Fernando Torres has won more trophies this year than Arsenal have in the last 7. So has David Silva. #sincearsenallastwonatrophy\"

jun0umi | 04.07.2012 10:53

@Evolver
ok przyjacielu teraz ja napiszę komentarz który podsumowuje wszystko.
Fernando Torres has won more trophies this year than Tottenham have in the last 23.
Pozdrawiam :)
PS. Chyba wiem dlaczego nie chcesz kłócić się kto wygrał więcej.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy