REKLAMA
REKLAMA

Buffon: Atmosfera jak w 2006 roku

dodał: MW  |  źródło: Football-italia  |  30.06.2012 18:05
Gianluigi Buffon wyznał, że w kadrze reprezentacji Włoch panuje atmosfera podobna do tej z 2006 roku. Azzurri, którzy sięgnęli wówczas po mistrzostwo świata, przygotowują się teraz do finału Euro 2012 przeciwko Hiszpanii.

- W kadrze panują te same emocje i taka sama wiara w końcowy sukces. Czy to przełoży się na wygraną? Zobaczymy. Gdy zachodzi się w turnieju tak daleko, trudno uniknąć analogii i wspomnień z poprzedniej udanej imprezy - wyjaśnił bramkarz Juventusu.

- Hiszpania ma wielu mistrzów, począwszy od bramkarzy, a skończywszy na napastnikach, dlatego trudno określić, co będzie naszym największym zagrożeniem. Musimy szanować każdego z ich zawodników. To zespół, który w trakcie ostatnich sześciu lat spisywał się znakomicie.

- Hiszpanie zdominowali futbol, dlatego zasłużyli na te komplementy. Mają ogromną szansę na zwycięstwo, bo mają doświadczenie, wielką pewność siebie oraz liczne indywidualności. Nasz występ na Euro jest uznawany za niespodziankę i mam nadzieję, że zaskoczymy wszystkich także w finale - dodał Buffon.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

JuveXX | 01.07.2012 11:39

Włosi zrobicie to ! Wygracie :Dgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy