Newcastle rozbiło Chelsea. Dwa gole w ciągu minuty [WIDEO]

Newcastle United rozbiło Chelsea 4:1 w meczu 13. kolejki Premier League. Sroki przeważały przez większość spotkania i odniosły pewne zwycięstwo.

Anthony Gordon
IMAGO / Ryan Crockett Na zdjęciu: Anthony Gordon
  • Newcastle United rozbiło Chelsea 4:1
  • Był to mecz 13. kolejki Premier League
  • Sroki nie dały ekipie The Blues żadnych szans

Newcastle United 4:1 Chelsea. Popis Srok [WIDEO]

Newcastle United nie miało większych problemów z pokonaniem Chelsea. Wynik meczu w 13. minucie otworzył Alexander Isak. Szwedzki napastnik otrzymał doskonałe podanie od 17-letniego Lewisa Miley’a i pewnie wykorzystał stuprocentową okazję.

Radość gospodarzy z prowadzenia nie trwała zbyt długo, bo dziesięć minut po objęciu prowadzenia wyrównał Raheem Sterling. Anglik popisał się doskonałym uderzeniem z rzutu wolnego.

Na kolejne trafienia kibice musieli czekać do drugiej połowy. 60. i 61. minuta wstrząsnęły Chelsea, bo wówczas Newcastle dwukrotnie umieściło piłkę w siatce. Najpierw trafił Jamaal Lascelles, a potem Joelinton.

W 83. minucie dzieła zniszczenia dopełnił doskonały tego popołudnia Anthony Gordon. 22-letni napastnik sprytnym strzałem pokonał Roberta Sancheza, ustalając wynik na 4:1

Czytaj dalej: Liverpool zdołał podnieść się na Etihad po błędzie Alissona [WIDEO]