REKLAMA
REKLAMA

Zawodnik Wolves wyraża gotowość gry w reprezentacji Ukrainy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: BBC  |  10.11.2020 11:48
Zawodnik Wolves wyraża gotowość gry w reprezentacji Ukrainy

Piłkarze Wolverhampton  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Piłkarska reprezentacja Ukrainy w środę zmierzy się z Polską w meczu towarzyskim. Tymczasem w cieniu tego spotkania chęć do gry w ekipie Andrija Szewczenki wyraził ostatnio Max Kilman, reprezentujący na co dzień barw Wolverhampton Wanderers. Zawodnik przyznał, że ma ukraińskie korzenie, w przeszłości często spędzał wakacje w Kijowie, gdzie mieszkają jego bliscy.

Środkowy obrońca urodzony w Londynie w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w pięciu meczach angielskiej ekstraklasy. Na występy w reprezentacji Anglii piłkarz raczej szans nie ma, więc zawodnik zaczął szukać innych alternatyw, odnosząc się do tematu w jednej z rozmów z BBC. Warto podkreślić, że reprezentacja Ukrainy zagra na mistrzostwa Europy, gdzie ekipa Szewczenki zmierzy się między innymi z Holandią, czy Austrią.

Max Kilman jest wychowankiem Maidenhead United. Z kolei latem 2018 roku piłkarz trafił do ekipy z siedzibą na Molineux, gdzie wystąpił jak na razie w 17 spotkaniach Wilków. Zawodnik ujawnił, że jego ojciec pochodzi z Rosji.

- Jestem otwarty na różne rozwiązania, w tym także na grę w reprezentacji Ukrainy. Gdy byłem dzieckiem, często spędzałem wakacje w Kijowie, gdzie mieszkają moi krewni ze strony mamy. Mój rosyjski nie jest tak dobry, jak być powinien, ale potrafię się porozumieć - mówił Kilman cytowany przez BBC.

- Byłem w Moskwie, skąd pochodzi mój ojciec. W każdym razie wszyscy moi bliscy z tego miasta zdecydowali się na wyjazd do Nowego Jorku, gdzie teraz mieszkają - powiedział piłkarz.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Aval | 10.11.2020 12:31

No to, jak rozumiem, mógłby tez grać dla Izraelagoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy