REKLAMA
REKLAMA

Młodzi depczą starszyźnie po piętach

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  12.10.2020 10:56
Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała bezbramkowo w niedzielnym meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Narodów UEFA z Włochami. Kolejny udany występ zaliczyła "młoda fala" w szeregach Biało-czerwonych na czele z Jakubem Moderem, który zagrał z niezwykłą swobodą. Umiejętnością ustawiania popisywał się z kolei Sebastian Walukiewiecz. Poniżej prezentujemy nasze noty dla piłkarzy polskiej drużyny za występ przeciwko ekipie z południa Europy.

fot. Grzegorz Wajda 
Łukasz FABIAŃSKI (4) - Faktem jest to, że golkiper West Hamu United nie miał zbyt dużo pracy w niedzielnym spotkaniu. To, co jednak miał wyłapać, to wyłapał. Łukasz Fabiański zachował czyste konto i za to duży plus. Odnotujmy, że doświadczony zawodnik już po raz 26. zakończył mecz w reprezentacji Polski bez straty bramki, co sprawia, że jest pod tym względem rekordzistą.

Noty w skali szkolnej od 1-6, gdzie 1 to poniżej krytyki, a 6 to występ genialny.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

teppin | 12.10.2020 16:45

Jestem w szoku?
Dosyć dobry mecz kadry, szczególnie jak na to, co ostatnio serwował team trenera Brzęczka, że sięgnę pamięcią do meczu z Holandią (jest ten niepokój, że to był jednak wyjazd i z Włochami na wyjeździe, też się zakopiemy w ziemie). A tu żadnych komentarzy. Wiem, szkoła, no ale co, nikt nic? Tylko jak zagramy słabo? heh  :]goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy