REKLAMA
REKLAMA

RB Lipsk wypożyczy Kluiverta?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Fabrizio Romano  |  04.10.2020 13:26
RB Lipsk wypożyczy Kluiverta?

Justin Kluivert  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
RB Lipsk prowadzi zaawansowane rozmowy z AS Romą w sprawie wypożyczenia Justina Kluiverta. Dziennikarz Sky Sport Italia Fabrizio Romano donosi, że porozumienie jest bliskie finalizacji.

RB Lipsk może tym samym zawrzeć kolejną ciekawą transakcję z działaczami klubu z Wiecznego Miasta. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie szeregi teamu z Saksonii reprezentował Patrik Schick, który ostatecznie w trakcie trwającego okienka transferowego nie wzmocnił teamu z Lipska na stałe, trafiając do Bayeru Leverkusen.

Holender Justin Kluivert ma wzmocnić rywalizację w ofensywie klubu z Bundesligi. Przypomnijmy, że piłkarz trafił do Romy z AFC Ajaxu w 2018 roku za ponad 17 milionów euro. W szeregach rzymian holenderski zawodnik rozegrał łącznie 68 meczów, notując w nich dziewięć trafień i 10 asyst.

Urodzony w Zaandam syn słynnego Patrika Kluiverta w szeregach Giallorossich nie poczynił znaczących postępów. Zawodnik ma kontrakt obowiązujący do 2023 roku.

Ostatnio spekulowało się, że Kluivert Jr może trafić do Arsenalu FC Najnowsze informacje wskazują jednak, że piłkarz może zakotwiczyć w ekipie z Niemiec.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy