REKLAMA
REKLAMA

PSG sięgnie po doświadczonego Niemca?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.sky.de  |  22.09.2020 17:45
PSG sięgnie po doświadczonego Niemca?

Sami Khedira  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sami Khedira w nowym sezonie raczej nie będzie mógł liczyć na regularne występy w zespole Juventusu. Stara Dama chętnie rozstałaby się z doświadczonym Niemcem, którego kontrakt z klubem wygasa latem przyszłego roku. Na razie do przedstawicieli Juve nie zgłosił się żaden chętny na usługi 33-letniego zawodnika, ale niewykluczone, że wkrótce się to zmieni. Jak informuje Sky Germany, sprowadzenie Khediry rozważają przedstawiciele Paris Saint-Germain.

Mistrza świata z 2014 roku do swojego zespołu chętnie sprowadziłby szkoleniowiec PSG Thomas Tuchel, który widzi w nim idealne wzmocnienie środka pola. Sky Germany zaznacza jednak, że na razie nie doszło do żadnych rozmów w tej sprawie. Juventus nie rozmawiał również z piłkarzem na temat ewentualnego rozwiązania kontraktu, co wcześniej uczynili Blaise Matuidi i Gonzalo Higuain.

Okno transferowe otwarte będzie do 5 października. Do tego czasu wyjaśni się również przyszłość doświadczonego pomocnika. Perspektywa występów na Parc des Princes może być dla niego bardzo kusząca

Były reprezentant Niemiec w Juventusie spędził pięć ostatnich sezonów, rozgrywając w jego barwach łącznie 145 spotkań, w których zdobył 21 bramek. W ostatnim czasie, również ze względu na liczne problemy zdrowotne, nie miał okazji do regularnego pojawiania się na boisku W sezonie 2020/21 trudno spodziewać się zmiany w tej kwestii, biorąc także pod uwagę fakt, że do drużyny Juventusu dołączył Weston McKennie, występujący na tej samej pozycji co Niemiec.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

unbelievableJFC | 22.09.2020 21:12

Bierta go nawet za free!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy