REKLAMA
REKLAMA

Havertz nie wróci już do treningów z Bayerem?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  31.08.2020 18:33
Havertz nie wróci już do treningów z Bayerem?

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Bayeru Leverkusen, Peter Bosz, wydaje się być pogodzony z odejściem Kaia Havertza. Utalentowany reprezentant Niemiec, który jest mocno łączony z przenosinami do Chelsea, prawdopodobnie nie będzie już trenował z drużyną Bayeru.

The Blues od kilku tygodni czynią starania o pozyskanie 21-letniego zawodnika i prowadzone negocjacje wydają się być coraz bliżej finalizacji. Według nieoficjalnych informacji, Havertz miałby przenieść się do Chelsea za 90 milionów funtów.

Aktualnie Havertz przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Niemiec, która przygotowuje się do czekających ją spotkań w ramach Ligi Narodów z Hiszpanią i Szwajcarią. Trener Bayeru, Peter Bosz, nie spodziewa się, aby utalentowany pomocnik wrócił do treningów z drużyną po przerwie na spotkania reprezentacji.

- Niestety nasza drużyna nie jest jeszcze skompletowana. Nie spodziewam się, aby Volland i Havertz jeszcze z nami trenowali. Jest możliwe, że wytransferowanych zostanie więcej zawodników, więc zdecydowanie musimy pozyskać jeszcze kilku graczy - powiedział Bosz., cytowany przez Sky Sports.

Bayer znalazł już następcę Schicka


Bayer Leverkusen ma już upatrzonego zawodnika, który miałby w zespole z BayArena zastąpić Kaia Havertza. Jest nim Patrik Schick, który w poprzednim sezonie z powodzeniem występował w RB Lipsk. Rozmowy w sprawie jego transferu z Romy są na bardzo zaawansowanym etapie i ich finalizacji można spodziewać się w najbliższych dniach.

Według włoskich mediów, oba kluby osiągnęły już porozumienie, dzięki któremu Schick przejdzie do Bayeru za około 27 milionów euro. W umowie znajdzie się również zapis gwarantujący Romie procent od kolejnego transferu 24-letniego Czecha.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

dzichart | 01.09.2020 14:36

Te transfery są bardzo potrzebne patrząc po ostatnim meczu, werner i Zyiech grali jak wuefiści z uczniami trochę podobnie jak sanchez przyszedł do Arsenalu, pan profesor i reszta...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy