REKLAMA
REKLAMA

Napoli i Atalanta w wyścigu po Bogę

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  27.08.2020 11:48
Napoli i Atalanta w wyścigu po Bogę

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jeremie Boga, skrzydłowy Sassuolo, jest obecnie transferowym priorytetem Napoli. Przedstawiciele klubu ze Stadio San Paolo przygotowali już nawet konkretną propozycję w tej sprawie. Muszą się jednak liczyć z konkurencją ze strony Atalanty Bergamo, która również interesuje się zawodnikiem z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Według informacji Sportitalii, Napoli jest przygotowane na wyłożenie za 23-letniego zawodnika 30 milionów euro. To jednak nie wszystko, bowiem do Sassuolo miałby również zostać przekazany Algierczyk Adam Ounas, który wrócił z wypożyczenia do francuskiej Nicei. Nie wiadomo jednak, czy taka propozycja zadowoli przedstawicieli Neroverdi, którzy mają oczekiwać za Bogę 40 milionów euro.

Atalanta powalczy z Napoli


Napoli to jednak nie jedyny klub, który jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem urodzonego w Marsylii zawodnika do swojego zespołu. Poważnie zainteresowana jest również Atalanta Bergamo, która miała już nawet rozpocząć w tej sprawie oficjalne rozmowy.

Według informacji Sky Sport Italia, prezes klubu z Bergamo, Antonio Percassi, kontaktował się już w tej sprawie ze swoim odpowiednikiem w Sassuolo, Giovannim Carnevalim.

Świetny sezon skrzydłowego


Boga zawodnikiem Sassuolo jest od dwóch lat. Przed sezonem 2018/19 dołączył do włoskiego zespołu z londyńskiej Chelsea. Uwagę innych klubów zwrócił na siebie przede wszystkim występami w ostatnim sezonie, w trakcie którego wystąpił w 34 ligowych meczach, zdobywając 11 bramek i dokładając do tego cztery asysty.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy