REKLAMA
REKLAMA

Kolega klubowy Milika i Zielińskiego zachorował na COVID-19

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  20.08.2020 15:55
Kolega klubowy Milika i Zielińskiego zachorował na COVID-19

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
SSC Napoli za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowało, że Andrea Petagna miał pozytywny wynik na COVID-19. Przypomnijmy, że zawodnik do ekipy z Kampanii trafił ze SPAL Ferrara w styczniu tego roku. Piłkarz jednak został szybko wypożyczony do ekipy z regionu Emilia-Romania.

Napoli potwierdziło dzisiaj, że Petagna, który ma rozpocząć nowy rozdział w szeregach Azzurrich przed nadchodzącym sezonem, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Kolejny przypadek zachorowania w klubie Serie A


"Andrea Petagna uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 po przeprowadzonych badaniach medycznych z powodu pozytywnego wyniku testu u jego brata" - napisał klub w oświadczeniu.

"Petagna, który nie ma objawów, rozpoczął okres kwarantanny w domu, a następnie dołączy do zespołu, jeśli następny test będzie negatywny" - czytamy dalej.

Włoch zaczyna nowy etap w swoim życiu


Dodajmy, że 25-latek urodzony w Trieste ma kontrakt ważny z ekipą z siedzibą na Stadio San Paolo do końca czerwca 2024 roku. W trakcie ostatniej zimowej sesji transferowej władze Napoli na transfer z udziałem zawodnika przeznaczyły 17 milionów euro.

W trakcie sezonu 2019/2020 jednokrotny reprezentant Włoch wystąpił łącznie w 27 spotkaniach, w których strzelił 12 goli.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Fan_Tulipan | 20.08.2020 16:26

Sprzedać koniecznie "upasionego", ponieważ nie będzie z niego pożytku jak z Milika przy czym Polak jest lepszym piłkarzem.

MikeJ | 21.08.2020 06:47

I co pokaszlał 2 dni i mu przeszło?goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy