REKLAMA
REKLAMA

Media: Allan zdecydowany na transfer. Liczy się tylko Everton

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Alfredo Pedulla  |  17.08.2020 18:16
Media: Allan zdecydowany na transfer. Liczy się tylko Everton

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W ostatnim czasie pomocnik SSC Napoli w osobie Allana łączony był z transferem do Atletico Madryt, czy Borussii Dortmund. Najnowsze doniesienia mediów wskazują jednak, że zawodnik rozważa tylko transfer do Evertonu.

Kluczowe w podjęciu decyzji przez Brazylijczyka ma być to, że menedżerem The Toffees jest Carlo Ancelotti, z którym Allan miał już okazję współpracować w klubie z Kampanii.

Tylko jeden klub brany pod uwagę


Wydawało się, że kłopotem przy ewentualnej transakcji z udziałem pomocnika może być cena wywoławcza za piłkarza, która została ustalona przez sterników Azzurrich na 40 milionów euro. Okazuje się jednak, że przedstawiciel Premier League jest gotowy zaproponować 38 milionów euro klubowi z Serie A, co pozwala przypuszczać, że porozumienie ws. transferu jest bardzo blisko.

Znany dziennikarz sportowy Alfredo Pedulla twierdzi, że Allan dał już słowo opiekunowi Evertonu, że nie zdecyduje się na transfer do żadnej innej ekipy. Allan jest już podobno przekonany, aby znów trafić pod skrzydła Ancelottiego, który w grudniu minionego roku został zwolniony z Napoli.

Brak europejskich pucharów nie jest kłopotem


Warto też podkreślić, że pomocnikowi nie przeszkadza to, że Everton nie będzie rywalizował w sezonie 2020/2021 w europejskich pucharach.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy