REKLAMA
REKLAMA

Pomocnik Eintrachtu blisko powrotu do Hiszpanii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: La Razon  |  02.08.2020 20:21
Pomocnik Eintrachtu blisko powrotu do Hiszpanii

La Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Lucas Torro, 26-letni pomocnik Eintrachtu Frankfurt, jest bliski powrotu do Hiszpanii. Zaawansowane rozmowy w sprawie transferu prowadzi Osasuna Pampeluna.

Sam piłkarz doszedł już do porozumienia z klubem z Nawarry w sprawie warunków indywidualnego kontraktu, który ma obowiązywać przez trzy lub cztery najbliższe lata.

Do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego muszą dojść jeszcze oba kluby, ale rozmowy w tej sprawie są zaawansowane. Z tego powodu Torro nie wystąpił także w ostatnim sparingowym meczu Eintrachtu Frankfurt.

Eintracht początkowo oczekiwał za swojego zawodnika pięć milionów euro, podczas gdy Osasuna liczyła na sprowadzenie go za połowę tej kwoty. Od tego momentu stanowiska obu klubów mocno się jednak zbliżyły i finalizacji negocjacji można spodziewać się w ciągu kilku najbliższych dni.

Powrót do Pampeluny


Dla środkowego pomocnika byłby to powrót do Osasuny, w której miał już okazję występować w trakcie sezonu 2017/18, przed którym trafił do niej z Realu Madryt. Wówczas na boiskach Segunda Division rozegrał 37 spotkań, zdobywając jednego gola. Po tym sezonie Królewscy zdecydowali się na jego odkupienie, by niemal natychmiast wytransferować go do Eintrachtu Frankfurt.

W niemieckim zespole, Lucas Torro spędził ostatnie dwa sezony. W tym czasie rozegrał zaledwie 15 spotkań w Bundeslidze.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy