REKLAMA
REKLAMA

Willian zamieni Chelsea na Arsenal?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Guardian  |  28.07.2020 14:14
Willian zamieni Chelsea na Arsenal?

Willian  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według doniesień The Guardian coraz bardziej prawdopodobne jest, że Willian w kolejnej kampanii będzie bronił barw Arsenalu FC. Zawodnik do ekipy z północnego Londynu ma trafić na zasadzie wolnego transferu.

Sytuacja w sprawie brazylijskiego piłkarza zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze wczoraj Sky Sports sugerowało, że Willian może parafować nową umowę z The Blues. Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że zawodnik skłania się ku zmianie klubu.

Brak porozumienia ws. nowego kontraktu


31-latek nie zgodził się na warunki zaproponowane mu przez władze Chelsea, co sprawia, że piłkarz najpewniej wkrótce zmieni przynależność klubową. Przypomnijmy, że sternicy klubu z zachodniego Londynu zaproponowali piłkarzowi dwuletnią umowę. W każdym razie Willian oczekuje wariantu na dwa lata z opcją przedłużenia o dodatkowe 12 miesięcy.

W związku z powyższym brak porozumienia między obiema stronami może spróbować wykorzystać Arsenal, który od dłuższego czas ma plan, aby pozyskać reprezentanta Brazylii.

69-krotny reprezentant Canarinhos trafił do Chelsea w 2013 roku z Anży Machaczkała. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik rozegrał łącznie 47 meczów w koszulce The Blues, w której strzelił 11 goli, notując też dziewięć asyst.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Maciejus_ManUtd | 28.07.2020 20:13

To jest bankowe, że tam pójdzie. Irakijczyk, który ma w kieszeni Edu wcisku mu wszystko. MST ich założycielgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy