REKLAMA
REKLAMA

Willian: Kilka klubów jest mną zainteresowanych

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Tribalfootball.com  |  19.07.2020 20:03
Willian: Kilka klubów jest mną zainteresowanych

Willian  |  fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Nadal nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował brazylijski pomocnik Willian. Zawodnikowi z końcem obecnego sezonu wygasa umowa z Chelsea, co sprawia, że będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu.

Na razie piłkarz nie związał się z żadnym klubem. Sam przyznaje, że wie o zainteresowaniu kilku zespołów, ale do tej pory nie doszło do żadnych. konkretnych rozmów. - Krążą pogłoski o kilku drużynach, które mogą być mną zainteresowane. Na razie nie otrzymałem jednak żadnej konkretnej propozycji. Ale plotki zawsze się pojawiają - powiedział Willian.

- Czekam. Mój agent nie przekazał mi jeszcze żadnych wiadomości. Czekam na jego telefon - kontynuował reprezentant Brazylii.

Willian zostanie w Chelsea?


Willian nie wyklucza również pozostania na Stamford Bridge. Od dłuższego czasu stawia jednak jeden warunek, którego spełnić nie chcą przedstawiciele londyńskiego klubu.

- Chelsea oferuje mi tylko dwuletnią umowę, a ja prosiłem o trzyletnią. Moim celem jest to, aby następny kontrakt obowiązywał przez trzy lata. Dlatego na razie nie doszliśmy do porozumienia z Chelsea - powiedział 31-letni zawodnik.

- To jest właśnie to, o co prosiłem klub. O trzyletnią umowę. Jeśli ją dostanę, wezmę długopis i podpiszę ją choćby jutro - dodał Willian.

Siedem lat Williana na Stamford Bridge


Brazylijczyk do Chelsea trafił latem 2013 roku z Anży Machaczkała. Wówczas The Blues zdecydowali się wyłożyć za niego ponad 35 milionów euro.

Od początku swojego pobytu na Stamford Bridge był bardzo ważnym i podstawowym zawodnikiem drużyny. W jej barwach do tej pory rozegrał prawie 340 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 63 gole. W Premier League wystąpił 233 razy, 37 razy wpisując się na listę strzelców.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy