REKLAMA
REKLAMA

Solskjaer liczy na nową umowę Pogby

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  09.07.2020 10:17
Solskjaer liczy na nową umowę Pogby

Paul Pogba  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Paul Pogba jeszcze niedawno był mocno łączony z opuszczeniem Manchesteru United. Jego sytuacja w klubie z Old Trafford uległa jednak zmianie. Przyszłość z zawodnikiem wiąże przede wszystkim menedżer Ole Gunnar Solskjaer, który ma nadzieję na podpisanie przez Francuza nowego kontraktu z klubem.

W ostatnich miesiącach wydawało się, że Pogba nosi się z zamiarem zmiany klubu i był mocno łączony z takimi zespołami jak Real Madryt czy Juventus. Jego obecna umowa z klubem z Old Trafford wygasa latem przyszłego roku, choć Manchester United ma prawo do jej przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy. Wcześniej na podpisanie nowych umów zdecydowali się Scott McTominay i Nemanja Matić.

- Nie mogę komentować rozmów pomiędzy zawodnikami a klubem, ale oczywiście chcemy zatrzymać najlepszych zawodników - powiedział Solskjaer, cytowany przez Sky Sports. - Chcemy zbudować kadrę na przyszłość, a Scott i Nemanja grają na podobnych pozycjach, ale są na różnych etapach swojej kariery. Pierwszy dopiero zaczyna, a drugi ma już duże doświadczenie - kontynuował menedżer Manchesteru United.

- Potrzebujemy również zawodników pomiędzy tymi grupami, więc mamy nadzieję, że uda nam się coś zrobić. Odkąd Paul wrócił do gry po kontuzji, wygląda coraz lepiej. Zobaczymy, dokąd nas to zaprowadzi - dodał Solskjaer.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy