REKLAMA
REKLAMA

Betclic: Wygrał ponad 56 000 złotych!

dodał: CB  |  źródło: Goal.pl / bukmacherzy  |  03.07.2020 14:16
Betclic: Wygrał ponad 56 000 złotych!

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice  |  fot. www.piast-gliwice.eu

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Betclic poinformował o rekordowej wygranej w drugiej edycji promocji "Piłkarski Jackpot".

Na czym polega "Piłkarski Jackpot" w Betclic? Zadaniem graczy jest poprawne wytypowanie na jednym kuponie ośmiu spotkań ze wskazanej ligi piłkarskiej. W przypadku braku zwycięzcy, pula jest zwiększana o 5 000 zł. W ostatni weekend kumulacja wyniosła aż 55 000 zł, a typowano ligę niemiecką.

- Ostatnia edycja tej promocji rozpoczęła się w lutym od puli 10 000 zł, ale szybko została przerwana przez pandemię, która zastopowała rozgrywki na całym świecie. Po powrocie na ligowe boiska, w kolejnych tygodniach akcji gracze chętnie typowali wyniki La Liga, Bundesligi i Ekstraklasy - informuje bukmacher.

Jak się okazało ostatnia kolejka Bundesligi była szczęśliwa dla pana Wojciecha z Wolsztyna, który trafnie wytypował rozstrzygnięcia wszystkich ośmiu spotkań rozgrywanych na niemieckich boiskach. Dzięki temu odebrał nagrodę w wysokości 55 000 zł. Dodatkowo, uwzględniając stawki i kursy na zwycięskich kuponach oraz bonus MULTI+ szczęśliwy klient Betclic łącznie wygrał aż 56 351 zł!

Kolejna promocja w Betclic


Już w piątek rozpoczyna się kolejna edycja promocji "Piłkarski Jackpot". Tym razem klienci Betclic będą mieli za zadanie poprawne wytypowanie ośmiu spotkań polskiej Ekstraklasy. W konkursowej puli jest 10 000 zł.

Betclic to firma bukmacherska obecna na wielu europejskich rynkach. W Polsce działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w dniu 26 września 2018 roku. Betclic jest sponsorem m.in. aktualnego Mistrza Polski Piasta Gliwice oraz zdobywcy Pucharu Polski Lechii Gdańsk.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy