REKLAMA
REKLAMA

Partey do Napoli, Milik do Atletico?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  02.07.2020 19:44
Partey do Napoli, Milik do Atletico?

Arkadiusz Milik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Nie jest tajemnicą, że Atletico Madryt jest poważnie zainteresowane pozyskaniem reprezentanta Polski Arkadiusza Milika. Przedstawiciele hiszpańskiego klubu rozmawiali już z zawodnikiem Napoli, a teraz szukają sposobu na przekonanie do transferu władz włoskiego klubu.

Władze Atletico zdają sobie sprawę, że sprowadzeniem piłkarza zainteresowany jest również Juventus. Stara Dama nie rozpoczęła jednak jeszcze rozmów z Napoli w sprawie transferu, ale stara się przekonać Milika, aby na razie nie przyjmował innych ofert.

Jak informuje dziennik AS, innym problemem jest ewentualna kwota transferu. Prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis oczekuje za Milika nie mniej niż 40 milionów euro, nawet mimo tego, że obecny kontrakt napastnika wygasa w przyszłym roku. Atletico liczy jednak na przekonanie Napoli do innego rozwiązania.

Klub z Wanda Metropilitano byłby gotowy na włączenie do transakcji środkowego pomocnika Thomasa Parteya, który we włoskim zespole mógłby zastąpić Brazylijczyka Allana. W tym wypadku na przeszkodzie mogą jednak stanąć oczekiwania finansowe piłkarza, który jest również kuszony przez Arsenal. Kanonierzy mogliby bowiem zaproponować reprezentantowi Ghany znacznie wyższe wynagrodzenie.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Fan_Tulipan | 02.07.2020 20:30

Ciekawe komu Napoli podrzuci kukułcze jajo i za jaką kwotę?

andi | 02.07.2020 21:35

Z całym szacunkiem dla Napoli, ale Atletico to trochę lepszy klub. Z kolei Thomas to zbyt dobry zawodnik, aby schodzić już teraz piętro niżej. Nie jest to więc realne.

kubaFR | 02.07.2020 21:42

Chciałbym żeby milik został w napoli. Na złość tulipanowigoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy