REKLAMA
REKLAMA

Napoli czy Everton? Gabriel komentuje

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  26.06.2020 08:11
Napoli czy Everton? Gabriel komentuje

Ligue 1

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Lille Gabriel na razie nie wie, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie. Za faworyta do pozyskania 22-letniego brazylijskiego obrońcy uważane jest Napoli. Piłkarz skomentował te doniesienia.

- Nie wiem, czy Napoli mnie chce. Nie prowadziliśmy rozmów. W internecie pojawiło się wiele rzeczy, ale nie wiem, co jest prawdą. Rzeczywistość jest taka, że nikt nie wie, gdzie trafię. Pewne jest tylko to, że chcę grać i zajść jak najdalej - powiedział Gabriel.

Gabriel w Premier League?


Wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem Brazylijczyka wymieniany jest również Everton. Piłkarz nie wyklucza możliwości przenosin do Premier League. - To są dwie doskonałe ligi. Chcę grać dla drużyny, która może mnie doprowadzić do reprezentacji. To jest moje wielkie marzenie - powiedział obrońca.

- W Lille bardzo się rozwinąłem, szczególnie jeżeli chodzi o wyprowadzanie piłki. Najlepsi obrońcy muszą być dziś również dobrzy w tworzeniu przestrzeni i znajdywaniu głębi - mówił zawodnik.

- Gdybym wiedział, co się ze mną stanie, to bym powiedział, ale tego nie wiem. Wciąż się zastanawiam. Miło jednak widzieć, że jest kilka zespołów, które się mną interesują - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Fan_Tulipan | 26.06.2020 08:34

Kwestią podstawową do ewentualnego zakontraktowania przez Napoli Gabriela i Osimhena jest odejście odpowiednio Koulibalyego i Milika.
Jeżeli Senegalczyk i Polak zostaną to raczej tych transferów nie będzie bo i po co?
Inna kwestią do przeskoczenia jest ilość piłkarzy spoza UE na kontrakcie w Napoli. Napoli ma zajęty limit piłkarzy spoza UE i musiałoby najpierw kogoś sprzedać (najłatwiej np. Leandrinho).goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy