REKLAMA
REKLAMA

Areola zostanie w Madrycie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  19.06.2020 08:36
Areola zostanie w Madrycie

Santiago Bernabeu  |  fot. Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bramkarz Alphonse Areola pozostanie w Realu Madryt do końca obecnego sezonu. Królewscy osiągnęli w tej sprawie porozumienie z Paris Saint-Germain - poinformowała Marca.

27-letni Francuz do Realu dołączył na początku września ubiegłego roku, na zasadzie wypożyczenia z zespołu mistrzów Francji. Umowa była zawarta do 30 czerwca, ale już teraz wiadomo, że bramkarz pozostanie w zespole z Santiago Bernabeu do zakończenia obecnego sezonu. Oba kluby doszły w tej sprawie do porozumienia, gotowy na pozostanie w Realu jest również sam zawodnik.

Areola do dyspozycji Zidane'a


Oznacza to, że Areola będzie do dyspozycji Zinedine'a Zidane'a nie tylko na lipcowe mecze ligowe, ale także na czekającą Królewskich w sierpniu rywalizację w Lidze Mistrzów. Real rozpocznie ją od rewanżowego spotkania 1/8 finału z Manchesterem City, w którym będzie starał się odrobić straty z pierwszego meczu, który zakończył się wygraną 2:1 angielskiej drużyny.

Po ostatnim meczu Realu Madryt w tym sezonie, Areola wróci do Paryża. Jego pozostanie w Madrycie na stałe wydaje się mało prawdopodobne.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy