REKLAMA
REKLAMA

Thiago Silva dołączy do Ribery'ego?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Gianluca Di Marzio  |  18.06.2020 21:18
Thiago Silva dołączy do Riberyego?

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Fiorentina jest zainteresowana zatrudnieniem doświadczonego Brazylijczyka Thiago Silvy. Jak poinformował Gianluca Di Marzio, rozmowy w tej sprawie już się rozpoczęły. Dla 35-letniego piłkarza byłby to powrót na włoskie boiska po ośmiu latach.

Doświadczony środkowy obrońca z końcem czerwca, kiedy wygaśnie jego kontrakt, pożegna się z francuskim Paris Saint-Germain. Thiago Silva nie może narzekać jednak na brak możliwości, a kolejna miała się pojawić ze strony Fiorentiny.

Władze klubu z Florencji liczą, że uda im się sprowadzić do zespołu kolejnego doświadczonego zawodnika, po tym jak rok temu sięgnęli po Francka Ribery'ego. Na przeszkodzie mogą jednak stanąć oczekiwania finansowego samego Brazylijczyka, który na Parc des Princes zarabiał ponad 11 milionów euro rocznie. Taka kwota jest zdecydowanie poza zasięgiem włoskiego klubu.

Thiago Silva zdaje sobie jednak sprawę, że jeżeli chce kontynuować występy w Europie, będzie musiał obniżyć swoje żądania. Czy Fiorentina dojdzie z nim w tej kwestii do porozumienia? Trudno powiedzieć. Wstępne rozmowy zostały już jednak rozpoczęte.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

xxBANGxx | 19.06.2020 00:47

Tego im życzę. Thiago Silva we Florencji to by było coś. Wiem, że kibice tego klubu nie przepadają za Juve, ale mam to w c***u. Pamiętam ten klub za czasów Rui Costy i Batistuty i życzyłbym temu klubowi tego, aby wrócili do czołówki. Zwycięstwa z mocnym przeciwnikiem smakują o wiele lepiej. + korzyść dla Serie A.

Stryjo | 21.06.2020 12:08

xxBANGxx  Nie chce być uszczypliwy ale po ostatnich meczach w naszym wykonaniu,zwycięstwo z Bolognią będzie smakować wybornie :Dgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy