REKLAMA
REKLAMA

Chelsea rozpoczęła rozmowy z Kurzawą

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: France Football  |  12.06.2020 14:25
Chelsea rozpoczęła rozmowy z Kurzawą

Chelsea  |  fot. adidas

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Chelsea rozpoczęła rozmowy z przedstawicielami obrońcy Paris Saint-Germain Layvina Kurzawy. 27-letni Francuz jest jednym z kandydatów do wzmocnienia lewej strony defensywy drużyny prowadzonej przez Franka Lamparda.

Kurzawa latem będzie wolnym zawodnikiem, bowiem z końcem czerwca wygasa jego obecna umowa z klubem z Parc des Princes. Czyni to go bardzo atrakcyjną opcją dla wielu europejskich klubów.

Były piłkarz AS Monaco znajduje się również w kręgu zainteresowań Chelsea, która chce wzmocnić lewą stroną defensywy. Priorytetem londyńskiego klubu jest sprowadzenie na tę pozycję zawodnika Leicester City Bena Chilwella, ale Kurzawa wydaje się być dobrą alternatywą. Perspektywa gry w Premier League również byłaby kusząca dla samego piłkarza.

France Football poinformowało, że londyński klub nawiązał w tym tygodniu kontakt z reprezentantami obrońcy, informując ich o swoim zainteresowaniu.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Azar | 12.06.2020 15:32

Za darmo to w sumie można by go ogarnąć. Ale ja jakoś jestem za Tagliafico. Kurzawa zapowiadał się na lepszego LO. Nie traktowałbym go jako wzmocnienie składu.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy