REKLAMA
REKLAMA

Hiszpańskie wzmocnienie Interu? Londyński kierunek

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Daily Express  |  12.06.2020 12:43
Hiszpańskie wzmocnienie Interu? Londyński kierunek

Kibice Interu  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Arsenalu Hector Bellerin jest transferowym celem Interu Mediolan. Szkoleniowiec Nerazzurrich chce wzmocnić 25-letnim Hiszpanem defensywę swojego zespołu - informuje Daily Express.

Bellerin, który do londyńskiego klubu trafił w 2011 roku, jest związany z Arsenalem umową do czerwca 2023 roku. Władze Kanonierów chcieliby podobno już teraz przedłużyć z nim kontrakt, ale piłkarz nie zamierza spieszyć się z podejmowaniem decyzji w sprawie przyszłości. To otworzyło również drzwi Interowi do zgłoszenia swojego zainteresowania.

Jak informuje Daily Express, Bellerin chce zobaczyć, jak będzie rozwijała się drużyna pod wodzą Mikela Artety przed podjęciem decyzji o podpisaniu nowego kontraktu. Przedstawiciele Interu z pewnością będą bacznie monitorować sytuację hiszpańskiego zawodnika, który jest wyceniany na około 27 milionów funtów.

Bellerin w obecnym sezonie, głównie ze względu na problemy zdrowotne, rozegrał tylko osiem spotkań na boiskach Premier League.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Creek | 13.06.2020 09:32

27 mln funtów za kogoś połamanego w czasach corony? żart...jak dadzą 15-18 to i tak sporo ryzykują - są lepsze opcje na prawą obronęgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy