REKLAMA
REKLAMA

Napoli pyta Valencię o hiszpański talent

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  09.06.2020 18:26
Napoli pyta Valencię o hiszpański talent

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Napoli dołączyło do grona klubów zainteresowanych pozyskaniem utalentowanego zawodnika Valencii Ferrana Torresa. Przedstawiciele włoskiego zespołu mieli już w tej sprawie nawiązać kontrakt z swoimi hiszpańskimi odpowiednikami.

Przyszłość 20-letniego zawodnika jest w ostatnim czasie tematem intensywnych spekulacji, głównie z uwagi na fakt, że jego obecna umowa wygasa w czerwcu 2021 roku. Piłkarz nie zamierza jej przedłużać, co sprawiło, że jego sytuacja jest monitorowana przez wiele europejskich klubów. Wcześniej media informowały o zainteresowaniu ze strony Juventusu, Manchesteru United, Manchesteru City, Borussii Dortmund czy Realu Madryt.

Napoli nawiązało kontakt z Valencią


Teraz jak informuje AS, powołując się na Radio Valencia, do tego grona dołączyło Napoli. Władze włoskiego klubu mieli już kontaktować się w tej sprawie z Valencią, chcąc poznać sytuację piłkarza i ewentualne warunki na jakich można byłoby go pozyskać.

Władze Valencii zdają sobie sprawę, że sprzedaż piłkarza podczas letniego okna transferowego będzie ostatnią szansą na większy zarobek. Dziennik AS nie wyklucza również możliwości transakcji wymiennej. Piłkarzem Napoli jest bowiem Hirving Lozano, który znajdował się na celowniku hiszpańskiego klubu w ostatnich latach, a na razie we włoskim zespole nie spełnia pokładanych w nim nadziei.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Fan_Tulipan | 09.06.2020 20:05

Pytać mogą ale szanse na pozyskanie tego zawodnika mają znikome.

MikeJ | 10.06.2020 11:36

Chciałbym go w Realu ale wpierw trzeba sie pozbyć Bala, Lucasagoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy