REKLAMA
REKLAMA

Manchester City chce piłkarza Barcy!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Mundo Deportivo  |  03.06.2020 09:39
Manchester City chce piłkarza Barcy!

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.cat

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wszechstronny zawodnik Barcelony Sergi Roberto znalazł się na celowniku Manchesteru City - informuje Mundo Deportivo. Przedstawiciele Dumy Katalonii nie wykluczają sprzedaży zawodnika, którego kontrakt z klubem wygasa w 2022 roku.

Władze Manchesteru City zwróciły się już do Barcelony z zapytaniem w tej sprawie. Kataloński klub miał poprosić o czas przed rozpoczęciem ewentualnych rozmów, ponieważ wcześniej chce wyjaśnić przyszłość Nelsona Semedo.

Barcelona oczekuje tylko gotówki


Barcelona miała poinformować Manchester City także, że w przypadku ewentualnego transferu będzie interesowała ją tylko gotówka, wykluczając tym samym transakcję wymienną. Duma Katalonii potrzebuje bowiem pieniędzy, aby zrealizować założony na sezon 2019/20 budżet transferowy.

28-letni Sergio Roberto całą dotychczasową karierę spędził w Barcelonie, której jest wychowankiem. W jej barwach rozegrał 176 spotkań na boiskach La Liga, zdobywając dwie bramki.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

JohnyKozak123 | 03.06.2020 20:08

Średniak jeśli chodzi o poziom Barcelony, w innym klubie może stanowić top, ale pod warunkiem że zacznie grać na swojej nominalnej pozycji, czyli na 8.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy