REKLAMA
REKLAMA

Longstaff z lukratywną ofertą od Udinese

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  02.06.2020 19:25
Longstaff z lukratywną ofertą od Udinese

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Utalentowany Matthew Longstaff zamieni Newcastle United na Udinese Calcio? To bardzo realny scenariusz. 20-latek miał bowiem otrzymać propozycję lukratywnego kontraktu ze strony włoskiego klubu - informuje Sky Sports.

Obecna umowa środkowego pomocnika z klubem z St James' Park wygasa z końcem czerwca. Piłkarz nie ukrywa, że chciałby pozostać w klubie, w którym się wychował, ale nie otrzymał satysfakcjonującej propozycji przedłużenia umowy. Jak informuje Sky Sports, na początku sezonu Longstaff miał odrzucić propozycję , dzięki której zarabiałby 15 tysięcy funtów tygodniowo.

Atrakcyjna oferta Udinese


Znacznie atrakcyjniejszą ofertę miało mu złożyć Udinese, które jest gotowe zaoferować mu wynagrodzenie w wysokości 30 tysięcy funtów tygodniowo. Dodatkowo na konto piłkarza trafiłaby odpowiednia kwota za podpisanie umowy, która miałaby obowiązywać przez pięć lat.Przed wybuchem pandemii koronawirusa, piłkarz udał się nawet ze swoim ojcem Dave'm na rozmowy do Włoch.

W obecnym sezonie Matthew Longstaff rozegrał siedem spotkań w Premier League, zdobywając dwie bramki.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

kubaFR | 03.06.2020 08:05

Anglik we Włoszech to egzotyka. Ale w jego przypadku nawet barw by nie musiał zmieniać jeśli by przeszedł do Udinese :Dgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy