REKLAMA
REKLAMA

Doświadczony Brazylijczyk jednak zostanie w Arsenalu?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  01.06.2020 10:12
Doświadczony Brazylijczyk jednak zostanie w Arsenalu?

Kibice Arsenalu  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer obrońcy Arsenalu Davida Luiza, Kia Joorabchian uważa, że nadal są duże szanse na pozostanie jego klienta w drużynie Kanonierów.

Obecna umowa doświadczonego Brazylijczyka wygasa z końcem czerwca, a Arsenal nie skorzystał z opcji jej przedłużenia. Nie oznacza to jednak, że obie strony nie dojdą do porozumienia w kwestii kontynuowania współpracy. Sam piłkarz jest na to gotowy.

David Luiz nie zamierza odchodzić


- Jest bardzo szczęśliwy w Arsenalu. Ma bardzo dobre relacje zarówno z trenerem, jak i z dyrektorem sportowym. Ma dobre relacje w całym klubie, aż do właściciela. Szanuje wszystkich - powiedział agent Brazylijczyka, w rozmowie ze Sky Sports.

- Arsenal miał opcję, która wygasła. Mieliśmy też pandemię. Opcja wygasła w samym jej środku. Wszyscy jesteśmy świadomi tej sytuacji i wszyscy staramy się, bardzo powoli, wrócić do tej "nowej normalności". Sytuacje kontraktowe, przedłużenia umów, pytania czy zostanie, czy odejdzie... To wszystko się uspokoi, kiedy wrócimy do jakiejś normalności - kontynuował Joorabchian.

- David usiądzie z Arsenalem przed rozpoczęciem sezonu, porozmawia z nimi i wspólnie podejmą decyzję, czy zostanie, czy nie. To nastąpi przed rozpoczęciem sezonu. Szanse na jego pozostanie są bardzo dobrze. Nie ma zamiaru wyjeżdżać - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco