REKLAMA
REKLAMA

Setien ocenił przydatność Martineza

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  23.05.2020 17:56
Setien ocenił przydatność Martineza

Lautaro Martinez  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Trener Barcelony Quique Setien w wywiadzie udzielony beIN Sports przyznał, że Lautaro Martinez może być dobrym wzmocnieniem prowadzonej przez niego drużyny. Argentyńczyk, który obecnie występuję w Interze Mediolan, wydaje się być bliski przenosin do katalońskiego klubu.

- Wszyscy wiemy, że jest czterech lub pięciu piłkarzy, którzy grają na jego pozycji, którzy są wyjątkowi i że każdy z nich ma wszystko, co potrzebne, aby grać dla Barcelony - powiedział Setien, cytowany przez Football Italia. - Jeżeli chodzi o niego, to jest zawodnikiem, który może być bardzo dobry w tym zespole.

Setien: Będę potrzebował wszystkich zawodników


Szkoleniowiec Dumy Katalonii wypowiedział się również na temat przyszłości Arthura, który nie chce opuszczać klubu: - Jeśli tak powiedział... Naprawdę nie mam nic do powiedzenia na temat przyszłości naszych zawodników. Jestem bardzo skupiony na tym, co nasz czeka, na naszej pracy.

- Będę potrzebował wszystkich moich zawodników, ponieważ nie znamy okoliczności i tego, jak rozwinie się sytuacja po wznowieniu rozgrywek. Przed nami długa droga, nie możemy spekulować teraz na temat tych rzeczy. Liczę na wszystkich i mam nadzieję, że wszyscy będą w stanie grać jak najlepiej w jedenastu pozostałych spotkaniach - dodał trener Barcelony.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco