REKLAMA
REKLAMA

Podział punktów w Paderborn!

dodał: Patryk Śliwiński  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  23.05.2020 17:24
Podział punktów w Paderborn!

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Początek sobotniego meczu 27. kolejki Bundesligi w Paderborn rozpoczął się od zdobycia bramki przez Hoffenheim i równie szybkiej odpowiedzi gospodarzy. W pozostałej części meczu żaden zespół nie znalazł sposobu na bramkarza rywali, dlatego spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Obie drużyny kontynuują zatem passę meczów bez zwycięstwa, przedłużając ją do ośmiu spotkań.

Początek pierwszej połowy był niezwykle emocjonujący. Już w 4. minucie na prowadzenie wyszedł zespół gości. Kaderabek minął na skrzydle zawodnika Paderbornu i zagrał celne płaskie dośrodkowanie do Skova. Duńczyk mocnym strzałem umieścił piłkę pod poprzeczkę i otworzył wynik meczu.

Goście parę chwil później, bo w 9 minucie zdołali wyrównać wynik spotkania. Stało się to za sprawą fatalnego błędu Bicakcica, który zbyt lekko podał piłkę i została ona przejęta przez Srbenyego. Napastnik Paderbornu ładnym strzałem zza pola karnego pokonał Baumanna i ustalił wynik spotkania na 1:1.

Przez resztę pierwszej połowy oba zespoły próbowały ponownie zdobyć bramkę, ale bramkarze za każdym razem udaremniali wysiłki napastników.

W drugiej połowie obie drużyny nie stwarzały już sobie tak klarownych sytuacji jak w pierwszej części meczu. Zespół gości oddał zaledwie jeden celny strzał na bramkę, natomiast uderzenia piłkarzy Hoffenheim jedynie dwukrotnie leciały w światło bramki. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Wardogs | 23.05.2020 17:26

Hertha odrabia :)
Brawo Paderborn, Hoffe totalnie bez formy

FCHollywood | 23.05.2020 17:52

Padeborn na farcie. Bicakcic podarował im tego gola przez swój błąd, kompletnie z niczego wyrównanie. Hoffe lepiej niż ostatnio, ale zabrakło szczęścia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy