REKLAMA
REKLAMA

Eintracht przedłużył umowę z Japończykiem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  23.05.2020 10:38
Eintracht przedłużył umowę z Japończykiem

Eintracht Frankfurt

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Makoto Hasebe w przyszłym sezonie nadal będzie występował w Eintrachcie Frankfurt. Niemiecki klub poinformował o przedłużeniu kontraktu z 36-letnim Japończykiem.

Dotychczasowa umowa Hasebe, która wygasała z końcem czerwca, została przedłużona o rok. Japończyk ma pozostać w klubie również po zakończeniu piłkarskiej kariery, w charakterze ambasadora marki.

Doświadczony pomocnik nadal pozostaje bardzo ważnym zawodnikiem drużyny. W obecnym sezonie rozegrał już 32 spotkania we wszystkich rozgrywkach. Łącznie w zespole Eintrachtu, do którego trafił w 2014 roku, rozegrał 201 spotkań, zdobywając dwie bramki.

Hasebe wzorem profesjonalizmu


- Makoto miał niezwykłą karierę. Fakt, że w wieku 36 lat nadal jest ważnym filarem naszego zespołu, wynika z jego wielkiej dyscypliny i wysoce profesjonalnego podejścia - powiedział członek zarządu Eintrachtu Frankfurt Fredi Bobic, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Cieszymy się, że będziemy go mieli w naszym zespole na nadchodzący sezon i że nadal będzie ambasadorem marki Eintrachtu - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco