REKLAMA
REKLAMA

Atletico zaoferuje Diego Costę za Polaka?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Tuttosport  |  22.05.2020 17:51
Atletico zaoferuje Diego Costę za Polaka?

Herb Atletico Madryt na koszulce  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Aletico Madryt cały czas liczy na sprowadzenie reprezentanta Polski Arkadiusza Milika. W klubie z Wanda Metropolitano rozważają możliwość zaoferowania Napoli w rozliczeniu Diego Costę - informuje Tuttosport.

Przyszłość polskiego napastnika jest tematem intensywnych spekulacji od wielu tygodni. Wpływ na to ma także fakt, że jego obecna umowa z Napoli wygasa w czerwcu 2021 roku i niewiele wskazuje na to, aby została przedłużona.

Włoski klub byłby gotowy na sprzedaż Milika latem, ale oczekuje za niego co najmniej 40 milionów euro. Na taki wydatek prawdopodobnie w najbliższym czasie będzie mogło sobie pozwolić niewiele klubów. Oczekiwania finansowe Napoli są również problemem dla Atletico. Przedstawiciele hiszpańskiego klubu poszukują rozwiązania, które mogłoby przekonać Napoli do obniżenia tej kwoty i ewentualnej finalizacji transferu.

Reprezentant Hiszpanii wyląduje w Neapolu?


Jak informuje Tuttosport, na którego powołują się również hiszpańskie media, Atletico Madryt rozważa możliwość zaoferowania włoskiemu klubowi Diego Costy. Doświadczony reprezentant Hiszpanii nie znajduje się podobno w planach trenera Diego Simeone na kolejny sezon, a mógłby być interesującą opcją dla Napoli.

Włoskie media informują także, że w grze o pozostanie Milika cały czas pozostaje również Juventus.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

dalmare | 22.05.2020 22:33

Diego Costa wykorzystał przerwę w rozgrywkach i powrócił do formy po kontuzjach, chce to udowodnić:
marca.com/futbol/atletico/2020/05 /21/5ec6b45bca474199418b4648.html

Simeone nigdy nie dopuściłby do uprzedmiotowienia Costy jako fanta w transakcjach. Costa dostałby zielone światło w dowód szacunku gdyby sam tego sobie życzył lecz chce odegrać się w Atletico.

DiffretAngle | 23.05.2020 00:29

Czemu uprzedmiotowienie. Gdyby na to patrzeć z tej strony, to w ogóle transfery, są dla graczy uprzedmiotawiające.
Prawda jest taka, że to biznes. Gracza nikt do transferu tam, gdzie go nie zaakceptuje nie zmusi, bo nie podpisze kontraktu i już.
Kolejna sprawa, dla samych zainteresowanych, wymiana, zmiana otoczenia, może być ciekawą opcją, nowym wyzwaniem.
Jeśli nie jest tak w wypadku Costy, z wymienionych powodów, to indywidualny przypadek. Tak samo jak Rakitić nie zgodził się na transfer do Juve czy Interu, a klubom tym nie zależało na tyle, by go przekonywać, więc Barca musiała decyzję uszanować i uznać warunki kontraktu.
Jedyna kwestia, czy strony dogadują sie z klasą - można to zrobić jak w tym wypadku, kiedy nawet plotka nie wydaje się prawdopodobna, a można mało elegancko jak Barca wobec Rakitica od dwóch sezonów.
Co z resztą wchodzi jej w nawyk, bo coraz więcej graczy dowiaduje się o tym, że jest obiektem potencjalnego transferu z prasy, co źle świadczy o pracy Abidala.

Lukaku9 | 23.05.2020 15:27

Nagle a skąd Ty to wiesz że jakoby Rakitic odmówił Interowi, bo z tego co wiem to Inter się o niego nawet nie starałgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy