REKLAMA
REKLAMA

Labbadia przed derbami: Chcemy potwierdzić formę

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Hertha BSC  |  20.05.2020 19:22
Labbadia przed derbami: Chcemy potwierdzić formę

Bruno Labbadia  |  fot. Paweł Kot

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Szkoleniowiec Herthy Berlin Bruno Labbadia z niecierpliwością czeka na derbowego spotkanie z Unionem, które odbędzie się już w najbliższy piątek.

Hertha z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w pierwszym spotkaniu po wznowieniu rozgrywek. W sobotę pewnie 3:0 pokonała Hoffenheim i z nadzieją na zdobycie kolejnych trzech punktów przystąpi również do piątkowych derbów.

Derby są jak sól w zupie


- Nie są to oczywiście derby na które wszyscy liczyli. Ale teraz musimy skupić się na tym, na co mamy wpływ i zaakceptować sytuację. Wykonaliśmy dobre robotę z Hoffenheim i chcemy to powtórzyć! - powiedział Labaddia, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Derby to sól w zupie, rozgrzewają całe miasto, nawet bez kibiców na stadionie. Mam oczywiście nadzieję, że kolejny pojedynek odbędzie się z kibicami na trybunach, i że tym razem nasi kibice zobaczą u nas porywającą walkę i zwycięstwo - kontynuował szkoleniowiec Herthy.

Sytuacja kadrowa Herthy przez derbami


Szkoleniowiec zespołu ze Stadionu Olimpijskiego w piątkowym meczu będzie mógł skorzystać z usług Vladimira Daridy, który ostatnio pauzował za żółte kartki. Do dyspozycji trenera powinien być także Karim Rekim, ale pod znakiem zapytania stoi występ Mariusa Wolfa.

- Karim Rekik jest już w stanie trenować bardzo intensywnie, choć nie udało mu się jeszcze wdrożyć kilku decydujących rzeczy. Nie powinno być jednak problemu - mówił Labbadia podczas konferencji prasowej. - Marius Wolf nadal ma problemy, musimy poczekać i zobaczyć, czy sytuacja się poprawi. Szkoda byłoby, gdyby nie mógł zagrać - dodał szkoleniowiec Herthy.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco