REKLAMA
REKLAMA

PSG nie rezygnuje z obrońcy Juventusu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Tuttosport  |  10.05.2020 12:25
PSG nie rezygnuje z obrońcy Juventusu

Mattia De Sciglio  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Juventusu Mattia De Scilgio niezmiennie pozostaje na celowniku Paris Saint-Germain - informuje Tuttosport. Piłkarz był bliski przenosin do stolicy już w styczniu.

Podczas zimowego okna transferowego przedstawiciele obu klubów prowadzili zaawansowane rozmowy w sprawie wymiany zawodników. Do Paryża miał powędrować wspomniany De Sciglio, natomiast w przeciwnym kierunku Layvin Kurzawa. Ostatecznie do tego jednak nie doszło.

Nie oznacza to jednak, że De Sciglio zniknął z radarów Paris Saint-Germain, które przygotowuje się na bardzo możliwe odejście Kurzawy i Juana Bernata. Jak informuje Tuttosport, obrońca Juventusu pozostaje jednym z głównych celów dyrektora sportowego francuskiego klubu Leonardo.

Nieregularne występy De Sciglio


Mattia De Sciglio z pewnością rozważyłby latem możliwość opuszczenia turyńskiego klubu, bowiem obecnie nie ma pewnego miejsca w podstawowym składzie drużyny prowadzonej przez Maurizio Sarriego.

27-latek, którego kontrakt ze Starą Damą obowiązuje do czerwca 2022 roku, w obecnym sezonie zaliczył tylko 12 występów we wszystkich rozgrywkach.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy