REKLAMA
REKLAMA

Fekir nie zamierza odchodzić z Realu Betis

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  30.04.2020 11:46
Fekir nie zamierza odchodzić z Realu Betis

Henrik Dalsgaard i Nabil Fekir  |  fot. Vitaliy Belousov / Sputnik/ Hepta / Sport Pic

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Nabil Fekir, który od kilku tygodni jest intensywnie łączony z innymi europejskimi klubami, nie zamierza opuszczać Realu Betis i chciałby zostać w tym klubie na kolejny sezon - informuje Marca.

26-letni reprezentant Francji do Realu Betis trafił latem ubiegłego roku za niespełna 20 milionów z Olympique Lyon. Od początku stał się bardzo ważnym zawodnikiem zespołu. W tym sezonie wystąpił w 22 spotkaniach w La Liga, zdobywając w nich siedem bramek i notując sześć asyst.

Jego występy nie pozostały niezauważone przed przedstawicieli dużych europejskich klubów. Nazwisko Fekira było łączone między innymi z Milanem i Arsenalem. Sam piłkarz ma mieć jednak jasne zdanie na temat swojej najbliższej przyszłości.

Jak informuje Marca, Nabil Fekir jest zdecydowany na pozostanie w Realu Betis na kolejny sezon. Jego ewentualne odejście mogłoby wynikać tylko z dwóch powodów. Pierwszym jest zgłoszenie się po niego jednego z dwóch hiszpańskich gigantów - Realu Madryt lub Barcelony, natomiast drugim trudna sytuacja finansowa Realu Betis, którą może wywołać kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Aktualnie Fekir jest wyceniany na 40-50 milionów euro, podczas gdy kwota odstępnego znajdująca się w jego kontrakcie z hiszpańskim klubem wynosi 100 milionów euro.  


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco