REKLAMA
REKLAMA

Borussia Dortmund pyta o Ansu Fatiego

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.es  |  30.04.2020 11:31
Borussia Dortmund pyta o Ansu Fatiego

Kibice Borussii Dortmund  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Z Borussią Dortmund latem prawdopodobnie pożegna się Jadon Sancho, który prawdopodobnie trafi do Manchesteru United. Przedstawiciele niemieckiego klubu rozglądają się za piłkarzem, który mógłby zastąpić utalentowanego Anglika.

Jak informuje dziennik Sport, na celowniku Borussii Dortmund znalazł się utalentowany piłkarz Barcelony Ansu Fati. 17-latek ze świetnej strony prezentował się w tym sezonie w barwach pierwszego zespołu, ale cały czas nie może być pewny regularnych występów.

W stolicy Katalonii zdają sobie sprawę, że najlepsze dla rozwoju zawodnika są regularne występy na odpowiednim poziomie. Wyklucza to raczej możliwość pozostawienia go w drugim zespole. Szansę na grę z pewnością miałby w Dortmundzie, której przedstawiciele nie boją się stawiać na młodych zawodników.

Barcelona z pewnością nie będzie chciała definitywnie rezygnować z usług Fatiego, który uważany jest za piłkarza, który w przyszłości może stanowić o sile pierwszego zespołu. Niewykluczone jednak, że klub będzie gotowy na jego wypożyczenie.

Borussia do Barcelona zwróciła się jedynie z zapytaniem i zapowiedziała, że jest gotowa na podjęcie rozmów w sprawie każdej możliwości transferu. Klub z Dortmundu zdaje sobie również sprawę, że utalentowanego 17-latka do swoich zespołów chętnie sprowadziłyby również inne kluby. Wszystko jednak zależy od decyzji Barcelony, której przedstawiciele z pewnością poczekają na to, jak będzie wyglądał rynek podczas letniego okna transferowego.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy