REKLAMA
REKLAMA

MD: Arthur coraz bliżej Juventusu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Mundo Deportivo  |  28.04.2020 14:34
MD: Arthur coraz bliżej Juventusu

Piłkarze Juventusu FC  |  fot. Grzegorz Wadja

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Przedstawiciele Barcelony są gotowi na ewentualne odejście Arthura Melo do Juventusu, jeżeli ten osiągnie porozumienie z włoskim klubem - informuje Mundo Deportivo.

Hiszpańska gazeta podkreśla, że rozmowy przedstawicieli obu klubów w tej sprawie są na dobrej drodze do finalizacji ewentualnego transferu. Dowodem na to ma być fakt, że Barcelona dała przedstawicielom Juventusu pozwolenie na kontakt bezpośrednio z Arthurem.

Mundo Deportivo informuje również, że warunki, które przygotowuje włoski klub dla brazylijskiego pomocnika są dla niego znacznie atrakcyjniejsze od tych, które ma obecnie w Barcelonie.

Jeszcze niedawno media informowały, że Arthur jest jednym z zawodników, których Barcelona nie zamierza pozbywać się podczas letniego okna transferowego. Teraz sytuacja, również ze względu wpływu pandemii koronawirusa na finanse klubu, najwyraźniej uległa zmianie.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Il_Serpente | 28.04.2020 15:11

Nie wydaje mi się żeby ten zawodnik podniósł jakosc pomocy w Juventusie no chyba że przychodzi on na ławkę. Priorytetem powinien być jednak ktoś sporo lepszy.

propu31 | 28.04.2020 15:17

Bardzo dobry zawodnik. Trochę niedoceniany w Barcelonie. Przed kontuzją TOP, po kontuzji za mało czasu na grę, aby móc wejść na światowy poziom. W Juventusie jakość podniesie, bo te Pjanicie, Matuidi, Rabiot, to słabiaki bez techniki i wizji. Arthur pomoże. A w Barcelonie standardowo, sprzedajemy fajnych grajków, a zostaje kartofle

xxBANGxx | 28.04.2020 15:24

To wszystko plotki. Dopóki sytuacja z wirusem się nie rozwiąże, dopóty wszelkie tego typu artykuły należy włożyć między bajki.

Ermac | 28.04.2020 15:31

Cała nadzieja w tym, że chłopak chce zostać i szczęśliwie może skończyć się tak jak z niedawnym włączeniem Dembele do operacji "powrót Neymara". Francuz powiedział nie i było po temacie.

BOYSSAN | 28.04.2020 15:51

Bardzo fajny zawodnik. Bylbym mocno zdziwiony gdyby akurat teraz odszedł z Barcelony gdzie do momentu kontuzji miał pewny pierwszy plac , a w dodatku ze 2 tyg temu dal wywiad , w którym mowil, ze nigdzie się nie rusza i , ze on i jego rodzina wiaza z Katalonia swoja przyszlosc.
Nie mniej jednak , kierunek jaki obral Juve jest bardzo dobry

TteamWand | 28.04.2020 17:59

Bardo dużo komentarzy jak na poziom absurdu tego newsa.

Było to już kiedyś rozgrzebywane na czynniki pierwsze i efekt z tego co pamiętam jest taki że z piłkarzem który ma klauzulę można się bez problemu kontaktować w każdym momencie bo jest on traktowany jak zawodnik któremu do końca umowy zostało mniej niż pół roku.

Ermac
Jaka cała nadzieja ?:) Gośc ma kosmiczną klauzulę i TYLKO od klubu zalezy czy zostanie czy odejdzie.

Melo ma dopiero 23 lata i jak mało który zawodnik pasuje tutaj. Jego jedynym problemem jest utrzymanie wysokiego poziomu fizyczneg nad czym intensywnie pracuje.

Ile Juve musiało by zapłacić żeby Barca chciała go sprzedać ? To jest tak abstrakcyjne że nawet autor newsa darował sobie podanie kwoty :)

dalmare | 28.04.2020 18:40

"...z piłkarzem który ma klauzulę można się bez problemu kontaktować w każdym momencie bo jest on traktowany jak zawodnik któremu do końca umowy zostało mniej niż pół roku..."-  Skądże. Są kraje w kt każdy ma klauzulę, co nie oznacza że z każdym zawsze może obcy uzgadniać inny kontrakt, są okresy obowiązywania klauzul zawarte w kontraktach, i są okresy i zasady uzgadniania indywidualnych warunków.

Ermac | 28.04.2020 22:24

@TteamWand

Problem w tym, że według MD, Barca zezwoliła na negocjacje, wiem że maja opinię mało wiarygodnego źródła, ale ponoć mają układ z obecnym zarządem, przecieki w zamian za obronę w prasie. Pamiętam jak jeszcze w kwietniu, po dymisji członków zarządu, pisali jaki to Bartek dobry, przedkładający dobro klubu nad osobisty interes. Laurka jak się patrzy, a podobnych tam było więcej.
Boję się, że rzucą się za wszelką na tego Martineza(Neymar to już raczej sci-fi) zacznie się wyprzedaż i zatracą w tym wszystkim zdrowy rozsądek, co nie będzie niczym nowym z ich strony, a my znowu nie zrobimy kroku do przodu.
Mógłby być jeszcze inny powód, sytuacja finansowa klubu, która w rzeczywistości może być dużo gorsza niż ta przedstawiana w mediach.
Nie twierdzę, że do tych przenosin Brazylijczyka do Włoch dojdzie, sam Melo twierdzi, że nigdzie się nie rusza, ale coś na rzeczy, jak np. kuszenie może być. :)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy