REKLAMA
REKLAMA

Promocja na ligi wirtualne w Fortunie

dodał: CB  |  źródło: Goal.pl / bukmacherzy  |  22.04.2020 12:32
Promocja na ligi wirtualne w Fortunie

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Fortuna zakłady bukmacherskie dodała do swojej oferty zakłady na Ligi Wirtualne. Można też skorzystać z bezpiecznego zakładu.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Ligi Wirtualne to rozgrywki piłkarskie będące odwzorowaniem najlepszych lig w Europie, w których przebieg meczu generowany jest w oparciu o statystyki realnych drużyn i graczy.

Spotkania w Ligach Wirtualnych trwają tradycyjne 90 minut i są dostępne do typowania w klasycznej ofercie piłkarskiej zarówno w opcji prematch, jak i LIVE. Dostępna jest najwyższa liga angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska, rosyjska, grecka i turecka.

Ligi Wirtualne dostępne są w normalnej ofercie sportowej, w kategorii "Piłka Nożna". Każda z Lig Wirtualnych posiada oznaczenie "Liga Wirtualna", np. "1.Anglia-Liga Wirtualna (SRL)"

Co ważne, oferta meczowa w Ligach Wirtualnych obejmuje nie tylko klasyczne zakłady 1x2 i zakłady na wynik, ale także liczbę goli, handicapy, zwycięzców połów, przedział bramek i tym podobne.


Przejdź na stronę Fortuny


Bezpieczny zakład na Ligi Wirtualne


W środę, 22 kwietnia dla użytkowników Fortuna zakłady bukmacherskie aktywna będzie promocja „Bezpiecznik” na Ligi Wirtualne.

Grając kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI ze stawką min. 10 zł z przynajmniej jednym zdarzeniem z oferty Lig Wirtualnych (dostępne w zakładce piłka nożna), a jeżeli przegrasz, otrzymasz bonus w wysokości 10 zł (w punktach FKP).

Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 22 kwietnia do godz. 23:59 i dostępna będzie w ofercie prematch na stronie www i w aplikacji mobilnej. Szczegóły promocji są dostępne na stronie bukmachera.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco