REKLAMA
REKLAMA

Grealish przeprasza za złamanie zasad

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  30.03.2020 19:35
Grealish przeprasza za złamanie zasad

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Jack Grealish przeprosił i został ukarany grzywną przez Aston Villę po złamaniu rządowych wytycznych dotyczących pozostania w domu w obliczu pandemii koronawirusa.

24-latek ujawnił, że w weekend opuścił swój dom, aby spotkać się z przyjacielem, mimo że został poinstruowany o konieczności pozostania w domu.

Grealish przeprosił za swoje zachowanie na nagraniu wideo opublikowanym na jego kanałach społecznościowych. - Chciałbym tylko powiedzieć, jak bardzo jestem zakłopotany tym, co wydarzyło się w ten weekend. Wiem, że w tej chwili jest dla wszystkich trudny okres. Dostałem telefon od przyjaciela, który poprosił mnie o przyjście do niego i głupio się na to zgodziłem - mówił  Jack Grealish.

- Nie chcę, żeby ktoś popełnił ten sam błąd, co ja. Oczywiście naprawdę chce zostać w domu i przestrzegać zasad oraz wytycznych, o co nas poproszono. Wiem na pewno, że zrobię to teraz w najbliższej przyszłości i tak jak mówiłem, zachęcam wszystkich do tego samego - kontynuował kapitan Aston Villi.

- Mam nadzieję, że wszyscy przyjmą moje przeprosiny i będziemy mogli o tym zapomnieć. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości wszyscy ponownie będziemy mogli się dobrze bawić, gdy już to wszystko się zakończy - dodał.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Rob66 | 31.03.2020 10:40

Takich przypadków jest setki.
W Polsce nawet nie wspomnę..Głupota i brak wyobrażni?goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy