REKLAMA
REKLAMA

Giroud: Chciałem przejść do Interu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Telefoot  |  28.03.2020 18:09
Giroud: Chciałem przejść do Interu

Olivier Giroud  |  fot. Grzegorz Wajda

Liga niemiecka wróciła do gry!
Napastnik Chelsea Olivier Giroud przyznał, że w styczniu był zdecydowany na odejście z klubu i przenosiny do Interu Mediolan. Przyznał również, że starania o jego sprowadzenie czynili również przedstawiciele Lazio. Ostatecznie jednak Francuz pozostał w Londynie.

- W styczniu widziałem siebie poza Chelsea. Widziałem przed sobą sześć trudnych miesięcy, dlatego też chciałem zmienić otoczenie - powiedział Giroud.

- Chciałem odejść z Chelsea. Wszystko było robione w tym kierunku, ale ostatecznie Chelsea nie chciała mnie oddać. Mogłem odejść tylko pod warunkiem, że znajdą zastępstwo. Cały czas miałem nadzieję, że odejdę 31 stycznia - kontynuował.

- Wszyscy wiedzą, że projekt sportowy Interu był dla mnie najbardziej interesujący. Obok nich interesowały się mną także Lazio i Tottenham. W pewnym momencie było jasne, gdzie chcę grać. Rozmawiałem z Conte przez telefon, znał mnie od kiedy sprowadzał mnie do Chelsea. Poza tym, Inter gra w Lidze Mistrzów. To świetny klub - kontynuował francuski napastnik.

- Lazio ze swojej strony próbowało absolutnie wszystkiego, przyjechali nawet do Londynu, ale ostatecznie transfer został zablokowany - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco