REKLAMA
REKLAMA

Prezydent UEFA: Musimy czekać

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  28.03.2020 14:53
Prezydent UEFA: Musimy czekać

UEFA

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Prezydent UEFA Aleksander Ceferin przyznał, że obecnie trudno przewidzieć, kiedy piłkarskie rozgrywki będą mogły zostać wznowione. - W tym dramatycznym momencie najważniejsze jest zdrowie ludzi i wyjście z kryzysu. Oczywiście zawieszenie rozgrywek piłki nożnej symbolizuje zatrzymanie się Europy i świata - powiedział Ceferin.

- Nie wiemy, kiedy pandemia się zakończy, ale mamy plany A, B, a nawet C. Jesteśmy w kontakcie z ligami, z klubami, działa grupa robocza. Musimy czekać, jak każdy inny sektor - kontynuował.

Ceferin wypowiedział się również na temat różnych rozwiązań wznowienia rywalizacji w tym sezonie. - Moglibyśmy rozpoczął je w połowie maja, w połowie czerwca lub od koniec czerwca. Jeżeli to nam się nie uda, sezon będzie prawdopodobnie stracony - powiedział prezydent UEFA. - Jest też propozycja, aby zakończyć ten sezon na początku następnego, który następnie zostałby odłożony i rozpoczęty nieco później. Zobaczymy, jakie są najlepsze rozwiązania dla różnych lig i klubów - dodał.

- Trudno sobie wyobrazić wszystkie mecze za zamkniętymi drzwiami, ale teraz nawet nie wiemy, czy je wznowimy, z kibicami czy bez nich. Jeśli nie będzie innej alternatywny, to i tak lepiej będzie zakończyć rozgrywki - powiedział Ceferin.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

CiasnyWiesiek | 28.03.2020 19:55

Rozgrywki powinny być już wznowione ale bez publiczności i tyle. Piłkarze zarabiający fortunę mają płacone za siedzenie w domu a inni pracują za marne pieniądze w miejscach gdzie zagrożenie jest dużo większe niż stadion bez kibiców. To jest kpina.

redsik | 29.03.2020 06:54

@CiasnyWiesiek

zgadzam się, taką kwarantannę to w dupe można wsadzić, gra przy pustych trybunach nie może być zrealizowana ale w biedronce wczoraj jak byłem to kur...a pociąg przy każdej kasie stał i to już nie stanowi zagrożenia?goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy