REKLAMA
REKLAMA

Chelsea liczy na 30 mln funtów ze sprzedaży Emersona i Mosesa?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Sun  |  26.03.2020 09:50
Chelsea liczy na 30 mln funtów ze sprzedaży Emersona i Mosesa?

Victor Moses  |  fot.  Konstantin Chalabov /Sputnik/ Hept

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
The Sun donosi na swoich łamach, że w trakcie letniej sesji transferowej Chelsea FC ma plan, aby sprzedać dwóch swoich zawodników, czyli Emersona i Victora Mosesa. Sternicy klubu z zachodniego Londynu wierzą, że mogą zyskać na sprzedaży piłkarzy 30 milionów funtów.

Nigeryjczyk Moses jest aktualnie na wypożyczeniu w Interze Mediolan. Zwolennikiem zatrzymania zawodnika w klubie z Lombardii, jest Antonio Conte. Szkoleniowiec Nerazzurrich w tej kampanii dał możliwość rozegraniu siedmiu meczów 29-latkowi, który dołączył do ekipy z miasta mody zimą.

Tymczasem w kontekście reprezentanta Włoch w osobie Emersona warto zaznaczyć, że tego zawodnika chce mieć u siebie Juventus FC, który jest w trakcie poszukiwania wzmocnień na lewej stronie defensywy. Emerson ma kontrakt ważny z londyńczykami do końca czerwca 2022 roku.

Chelsea z pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży wymienionego na wstępie duetu chciałaby pozyskać kogoś z trójki: Ben Chilwell (Leicester City), Nicolas Tagliafico (AFC Ajax), czy Alex Telles (FC Porto).


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Ninja95Inter | 26.03.2020 11:51

Sory a za Mosesa nie powinniśmy dać więcej niż 7 mln max 10 ponieważ będzie prawdopodobnie tylko zmiennikiem ma swoje lata nie jest w jakieś świętej formie i przy obecnym rynku jaki będzie cenny powinny oglnie za zawodników malec.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy