REKLAMA
REKLAMA

Juventus także zainteresowany pomocnikiem Valencii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Tuttosport  |  23.03.2020 19:47
Juventus także zainteresowany pomocnikiem Valencii

Piłkarze Juventusu FC  |  fot. Grzegorz Wadja

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus to kolejny klub zainteresowany sprowadzeniem pomocnika Valencii Ferrana Torresa. Jak informuje Tuttosport, Stara Dama prawdopodobnie przystąpi do rywalizacji z Barceloną o jego sprowadzenie.

20-latek w ostatnim czasie był łączony przede wszystkim z katalońskim zespołem. Torres wstrzymuje się również z przedłużeniem obecnego kontraktu z Valencią, który obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Teraz włoskie media informują, że do rywalizacji o sprowadzenie utalentowanego pomocnika zamierza przystąpić Juventus. Przedstawiciele tego klubu kontaktowali się już w tej sprawie z reprezentantami piłkarza.

Jednak Juventus i Barcelona nie zamierzają obecnie wykładać gotówki na ten transfer, mając nadzieję, że Torres wypełni swój kontrakt z Valencią. Stara Dama jest podobno gotowa negocjować ewentualny transfer, ale dopiero w styczniu 2021 roku, podczas gdy władze Barcelony chcą poczekać do końca sezonu 2020/21 i wygaśnięcia aktualnej umowy piłkarza z Valencią.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Italia00 | 23.03.2020 21:06

Wszystkie plotki transferowe które pojawią się w najbliższych miesiącach można sobie w dupę włożyć. Pisanie dla samego pisania.

Kryzys który mamy jest tak nieprzewidywalny, że jakiekolwiek informacje, że klub chce kogoś kupić / sprzedać to czysta fantastyka. Rzucanie losowych nazwisk do losowych klubów, aby tylko było cokolwiek do czytania. Nie ma to sensu bo nie wiadomo w jakiej kondycji będzie jaki klub po tym gigantycznym kryzysie.

LaCobra | 24.03.2020 13:10

Powinno mu się podwyższyć klauzulę, teraz wynosi 100 mln.
Valencia chce mu też podwyższyć zarobki ale tu przeszkadza trochę finansowe "fair play"

DiffretAngle | 24.03.2020 18:57

LaCobra no i w sumie wyjaśniłeś kwestię. Zazwyczaj klauzula jest powiązana z zarobkami piłkarza i Ci nie mają interesu się zgadzać na wyższą, bez podniesienia zarobków. Torres ma kończący się kontrakt, choć klauzula wysoka względnie. Gdyby nie to, że właśnie ten kontrakt się kończy, nikt by tak łatwo 100 mln nie zapłacił.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy