REKLAMA
REKLAMA

15 tysięcy złotych w puli piłkarskiego Jackpotu w Betclic

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  06.03.2020 08:45
15 tysięcy złotych w puli piłkarskiego Jackpotu w Betclic

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kolejny weekend to także kolejna edycja piłkarskiego Jackpot w Betclic! W ubiegłym tygodniu nikomu nie udało się zgarnąć głównej nagrody, tym samym teraz pula nagród wzrosła do 15 tysięcy złotych. Kwota ta zostanie rozdzielona wśród wszystkich użytkowników, którzy poprawnie wytypują osiem spotkań 28. kolejki Premier League.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminAby skorzystać z tej promocji, użytkownik musi dołączyć do promocji na stronie Betclic i postawić wielokrotny kupon przedmeczowy z minimalną stawką 10 zł na wyniki dokładnie ośmiu meczów 29. kolejki Premier League (w formacie 1x2), które rozegrane zostaną w dniach 7-8 marca 2020 roku.

Na kuponie muszą znaleźć się zakłady na poniższe spotkania:
Liverpool FC - Bournemouth
Wolverhampton - Brighton
Arsenal - West Ham United
Southampton - Newcastle United
Sheffield United - Norwich
Crystal Palace - Watford
Burnley - Tottenham Hotspur
Manchester United - Manchester City


Przejdź na stronę Betclic


Użytkownicy, których kupon kwalifikujący się do tej promocji rozliczony zostanie jako wygrany, oprócz wygranej za kupon podzielą między siebie 15 tysięcy złotych bonusu. Jeżeli będziesz jedyny, otrzymasz całość.

W przypadku, gdy żaden z kwalifikujących się kuponów nie zostanie rozliczony jako wygrany, bonus nie zostanie przyznany. W efekcie zwiększona zostanie pula kolejnej promocji.

Warto również pamiętać, że otrzymany bonus musi zostać obrócony 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od jego przyznania.

To jednak nie wszystko!

Pobij Footroola i odbierz bonusJackpot w Betclic


Każdy, kto weźmie udział w akcji Piłkarski Jackpot może zgarnąć bonus w wysokości 10 złotych. Co trzeba zrobić? Wystarczy trafnie wytypować więcej spotkań niż Footrool. Poniżej prezentujemy jego kupon.

Jackpot w Betclic


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy