REKLAMA
REKLAMA

Ruszyła nowa edycja Ligi Betclic. Bonusy do zgarnięcia!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  06.03.2020 08:34
Ruszyła nowa edycja Ligi Betclic. Bonusy do zgarnięcia!

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ruszyła kolejna edycja Ligi Betclic, organizowanej przez legalnego bukmachera. To specjalna oferta dla lojalnych klientów, którzy każdego tygodnia mogą sięgnąć po bonusy! Prezentujemy co trzeba zrobić, aby mieć szansę na ich otrzymanie.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminNa początku musisz każdego tygodnia dołączyć do promocji poprzez kliknięcie na stronie przy promocji Liga Betlic przycisku "Dołącz". Na czym ona polega? Na stawianiu zakładów w każdym z czterech tygodni trwania promocji. Do 8 marca trwa pierwszy tydzień!

Bonusami nagradzani będą użytkownicy, który w każdym tygodniu trwania akcji postawią co najmniej 10 zakładów. Warunkiem zakwalifikowania zakładu jest jego minimalny kurs 2.00 oraz minimalna stawka 20 złotych.


Przejdź na stronę Betclic


Za postawienie 10 zakładów w jednym tygodniu, Betclic przyzna użytkownikowi bonus w wysokości 10 złotych. Bonusy wzrastają wraz z ilością tygodni, w których użytkownik postawi 10 kwalifikujących się zakładów. Po zrealizowaniu drugiego tygodnia, użytkownik otrzyma 15 złotych, po trzech tygodniach bonus będzie wynosił już 25 złotych, natomiast przy czterech aż 50 złotych. Oznacza to, że jeżeli spełni wymagania w każdym z czterech tygodni obowiązywania promocji, to otrzyma łącznie 100 złotych bonusu!

Liga Betclic


Warto pamiętać, że uzyskane bonusy przed wypłatą muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od daty ich przyznania.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy