REKLAMA
REKLAMA

Fabiański: Jesteśmy w trudnej sytuacji

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  24.02.2020 14:57
Fabiański: Jesteśmy w trudnej sytuacji

Łukasz Fabiański  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
West Ham United zagra na wyjeździe z Liverpoolem w poniedziałkowym meczu 27. kolejki Premier League. Łukasz Fabiański, bramkarz Młotów, powiedział, że jego zespół musi zdobywać punkty, aby uniknąć spadku do Championship.

Drużyna z Londynu zajmuje 18. pozycję w tabeli. Do bezpiecznego miejsca traci jeden punkt, ale zdobyć go na Anfield z pewnością nie będzie łatwo.

- Oczywiście jesteśmy w trudnej sytuacji. Nasza sytuacja w tabeli jest trudna, ale musimy postarać się skoncentrować na tych meczach, które nam w lidze zostały. Trzeba postarać się zdobyć jak najwięcej punktów i zapewnić sobie utrzymanie w lidze, bo to jest najważniejsza rzecz - powiedział Fabiański, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Jeśli spojrzy się na jakość zawodników w naszej drużynie, to uważam, że jest ona ogromna. Mamy naprawdę dobry skład. Jeśli jest się na takiej pozycji jak my, to musimy po prostu starać się zdobywać punkty - podkreślił reprezentant Polski.

- Rozumiemy w jakiej sytuacji jesteśmy. Musimy zrobić wszystko, aby osiągać dobre wyniki. Bez względu czy poprzez dobrą grę, czy też wyszarpanie ich. Po prostu musimy osiągać dobre wynik i to jest w tej chwili najważniejsza rzecz - zaznaczył.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco