Bayer lepszy od Augsburga

dodał: Kejar  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  23.02.2020 17:21

Bundesliga

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Zawodnicy Bayeru wygrali z Augsburgiem 2:0.  Dla klubu z Leverkusen to trzeci triumf z kolei.

Co działo się w tym meczu? Piłkarze Bayeru wyszli na prowadzenie w 25. minucie. Wówczas gola zdobył Diaby, który wykorzystał dokładne podanie od Havertza.

W 59. minucie było już 2:0 dla zawodników z Leverkusen. Wtedy to solową akcją popisał się Amiri, który zakończył ją precyzyjnym uderzeniem.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i Aptekarze zdobyli komplet oczek.

W tym momencie gospodarze są na piątym miejscu (43 punkty). Z kolei goście zajmują jedenastą lokatę (27 oczek).

Bayer - Augsburg 2:0 (1:0)