REKLAMA
REKLAMA

Agent Rashicy: Milot musi się skupić na walce o uniknięcie spadku

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  18.02.2020 17:30
Agent Rashicy: Milot musi się skupić na walce o uniknięcie spadku

Bundesliga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Od kilku tygodni trwają spekulacje związane z ewentualnym transferem Milota Rashicy. Ostatnio zawodnik był łączony przez media z przeprowadzką do Borussii Dortmund. Głos w tej sprawie postanowił zabrać menedżer reprezentanta Kosowa.

- Od kiedy Milot zwrócił uwagę wszystkich w Bundeslidze, strzelając swoje pierwsze gole dwa lata temu, wszystkie najlepsze kluby obserwują jego rozwój. Oczywiste jest, że taki piłkarz jest interesujący dla wielu klubów w czterech najlepszych ligach Europy - mówił Alitin Lala w rozmowie z Ruhr Nachrichten.

- Milot ma 23 lata. Musi się zastanowić, czy nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok - dodał menedżer zawodnika.

W tej chwili Lala nalega, aby Rashica w pełni skoncentrował się na pomocy Werderowi Brema w walce o utrzymanie ligowego bytu.

- Milot wciąż ma ważny kontrakt z klubem. W tej chwili Werder ma ważniejsze sprawy do załatwienia, a zawodnik musi być w pełni skupiony na walce o uniknięcie spadku z ligi z Werderem - skwitował.

Dodajmy, że Rashica trafił do ekipy z Weserstadion w styczniu 2017 roku. W tej kampanii zawodnik zaliczył łącznie 21 meczów, notując w nich 10 trafień i cztery asysty.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco