REKLAMA
REKLAMA

Bruce: Zbyt łatwo straciliśmy bramki

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  17.02.2020 10:12
Bruce: Zbyt łatwo straciliśmy bramki

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Liga niemiecka wróciła do gry!
Newcastle United przegrał na wyjeździe z Arsenalem FC 0:4 w niedzielnym meczu Premier League. Steve Bruce, menedżer Srok, powiedział, że jego zespół zbyt łatwo stracił bramki.

- Jesteśmy rozczarowani sposobem, w jaki straciliśmy bramki. Wyglądało to zbyt łatwo. Przez godzinę graliśmy tak jak przez cały sezon. Potem wyłączyliśmy się i straciliśmy proste bramki - powiedział Bruce w rozmowie z Sky Sports.

- Byłem zachwycony naszą grą w pierwszej połowie. Brakowało nam jednak dobrego ostatniego podania lub odpowiedniej decyzji, kiedy atakowaliśmy. Wiedzieliśmy, że rywale zagrają po przerwie z wielką intensywnością, a my nie zaczęliśmy jej dobrze - dodał.

- Graliśmy wystarczająco dobrze w pierwszej połowie. Musieliśmy to kontynuować, ale nie zbliżyliśmy się do takiego poziomu w drugiej połowie. Kiedy przegrywasz taki mecz, to musisz wylizać rany i sobie z tym poradzić - stwierdził.

Drużyna z St James' Park zajmuje 13. miejsce w tabeli, mając siedem punktów przewagi nad strefą spadkową. W następnej kolejce Sroki zmierzą się na wyjeździe Crystal Palace FC.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco