REKLAMA
REKLAMA

Kumulacja! 45 tysięcy w Jackpot od Betclic

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  12.02.2020 19:21
Kumulacja! 45 tysięcy w Jackpot od Betclic

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Kolejna część piłkarskiego Jackpot w Betclic! Tym razem legalny bukmacher przygotował aż 45 tysięcy złotych. Kwota ta zostanie rozdzielona wśród wszystkich użytkowników, którzy poprawnie wytypują osiem spotkań 22. kolejki PKO Ekstraklasy, która startuje już w piątek.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminAby skorzystać z tej promocji, użytkownik musi dołączyć do promocji na stronie Betclic i postawić wielokrotny kupon przedmeczowy z minimalną stawką 10 zł na wyniki dokładnie ośmiu meczów 21. kolejki PKO Ekstraklasy (w formacie 1x2), które rozegrane zostaną w dniach 10-14 lutego 2020 roku.


Przejdź na stronę Betclic


Użytkownicy, których kupon kwalifikujący się do tej promocji rozliczony zostanie jako wygrany, oprócz wygranej za kupon podzielą między siebie 45 tysięcy złotych bonusu. Jeżeli będziesz jedyny, otrzymasz całość.

W przypadku, gdy żaden z kwalifikujących się kuponów nie zostanie rozliczony jako wygrany, bonus nie zostanie przyznany. W efekcie zwiększona zostanie pula kolejnej promocji.

Warto również pamiętać, że otrzymany bonus musi zostać obrócony 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od jego przyznania.

To jednak nie wszystko!

Pobij Footroola i odbierz bonusJackpot w Betclic


Każdy, kto weźmie udział w akcji Piłkarski Jackpot może zgarnąć bonus w wysokości 10 złotych. Co trzeba zrobić? Wystarczy trafnie wytypować więcej spotkań niż Footrool. Poniżej prezentujemy jego kupon.

Jackpot w Betclic


Liga Betclic z cotygodniowym bonusem


Cały czas trwa również Liga Betclic, w której można uzyskać łącznie 100 złotych bonusu. Na czym ona polega? Na stawianiu zakładów w każdym z czterech tygodni trwania promocji. Pierwszy tydzień jest już za nami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć teraz!

Za postawienie 10 zakładów w jednym tygodniu, Betclic przyzna użytkownikowi bonus w wysokości 10 złotych. Bonusy wzrastają wraz z ilością tygodni, w których użytkownik postawi 10 kwalifikujących się zakładów. Po zrealizowaniu drugiego tygodnia, użytkownik otrzyma 15 złotych, po trzech tygodniach bonus będzie wynosił już 25 złotych, natomiast przy czterech aż 50 złotych. Oznacza to, że jeżeli spełni wymagania w każdym z czterech tygodni obowiązywania promocji, to otrzyma łącznie 100 złotych bonusu!

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić. Opisujemy to tutaj!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco