REKLAMA
REKLAMA

Nie będzie wymiany między Juventusem i PSG

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  28.01.2020 19:45
Nie będzie wymiany między Juventusem i PSG

Mattia De Sciglio  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Nie dojdzie do wymiany między Juventusem i Paris Saint-Germain na mocy, której klubami mieli zamienić się Mattia De Sciglio i Layvin Kurzawa. Władze włoskiego klubu wycofały się z takiego rozwiązania.

Informowaliśmy już, że przedstawiciele Starej Damy nie są przekonani do takiej wymiany. Teraz Sky Sport Italia poinformowało, że Juventus postanowił przerwać rozmowy w tej sprawie.

Tym samym De Sciglio, którego obowiązuje z Juventusem kontrakt do czerwca 2022 roku, pozostanie w Turynie. Tymczasem Kurzawie, który od dłuższego czasu jest mocno łączony z opuszczeniem francuskiego klubu, wygasa kontrakt w czerwcu tego roku.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

BOYSSAN | 28.01.2020 20:11

Błąd Juventusu , konkretnie Paraticiego. DE Sciglio w Juve jest po odejściu Maxa postacią 3 rzedną i wymiana na Kurzawe mogłaby tylko wyjść na plus przy okazji tworząc obustronne zyski kapitałowe.

Monochromatyczn | 28.01.2020 20:42

Zgadzam się. De Sciglio u Sarriego wygląda trochę lepiej niż u Maxa, ale jednak gdyby z konieczności przyszło mu wyjść w podstawowym składzie w meczu LM, nawet na taki Lyon, to każdy uznałby to za katastrofę i wielkie osłabienie, nawet za grę w dziesiątkę. Tyle na temat przydatności "uniwersalnego Włocha, który przynajmniej zna już taktykę Sarriego".

MarioJUVE | 28.01.2020 21:01

Kurzawa to drewno jakich mało.Juz wole De Sciglio.Przynajmniej włoch i lepszy w defensywie.

januszL | 28.01.2020 21:27

De Sciglio to solidny średniak, ograny we Włoszech i w rozgrywkach międzynarodowych. Największy problem w jego przypadku to kontuzje, które trapią go praktycznie co 4 mecze (o ile je zagra).
Wymiana na Kurzawę (przyznam, że nie oglądałem go w ligue 1 w ogóle), miała by sens gdyby P$G dopłaciło Juve kilka mln (De Sciglio warty realnie ok 10-12mln, Kurzawa z kończącym się kontraktem pewnie 5-7mln).
Paryżanie chcieli wymiany 1-1 bez dopłaty, więc nie ma się co dziwić Paraticiemu i Nedvedovi.
W maju na LO można będzie ściągnąć kogoś lepszego (skoro Kurzawa do dzisiaj nie został zabukowany przez nikogo to świadczy też o jego klasie).
W obwodzie pozostaje Luca Pellegrini, który jako zmiennik A.Sandro dałby radę.

JuveLegia | 28.01.2020 22:29

Moim zdaniem bardzo dobrze, że nie doszło do tej wymiany.
Cuadrado nie ogarnia obrony, DS przynajmniej wygląda solidnie, jak z tym aspektem u Kurzawy?

xxBANGxx | 28.01.2020 22:38

I bardzo dobrze, to już wolę Włocha w kadrze od przeciętnego Rafała Kurzawy.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy